اجرای دکوراسیون داخلی کیش
12
مهر

اجرای دکوراسیون داخلی کیش

اجرای دکوراسیون داخلی کیش

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی کیش و ۸ اصل مهم برای آن

به گفته طراح و دکوراسیونر داخلی، جوئل نسن، “در مورد طراحی داخلی هیچ قانونی وجود ندارد”، اما همه می توانند از چند نکته و ترفند استفاده کنند. به همین دلیل تیم ما با نسن، موسس شرکت Maison مستقر در پورتلند و جنی گوگنهایم، از استودیوی معماری و طراحی گوگنهایم صحبت کرده تا بینش آن ها را در مورد فرایند طراحی داخلی بدست آورد.

نسن می گوید: “اگر [طراحی داخلی] را به خوبی انجام دهید، می توانید هر کاری را در فضای خود انجام دهید. برای یافتن نیروانا در طراحی خانه، این هشت اصل اساسی را رعایت کنید. اجرای دکوراسیون داخلی کیش برای خیلی ها شاید دغدغه باشد اما در این نوشته ما با بهره گیری از تجربه حرفه ای ترین طراحان جهان، بهترین نکات اجرای دکوراسیون داخلی کیش را با شما مرور خواهیم کرد!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

اجرای دکوراسیون داخلی کیش

  1. برای زندگی واقعی در اجرای دکوراسیون داخلی خود برنامه ریزی کنید

نسن می گوید: در فرایند طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی کیش، “برنامه ریزی فضا اولویت دارد”. به گفته انستیتوی معماران آمریکا ، برنامه ریزی فضا شامل انسداد مناطق فضایی داخلی، تعریف الگوهای گردش و توسعه طرح هایی برای چیدمان مبلمان و استقرار تجهیزات است. هر دو نسن و گوگنهایم توصیه می کنند که هر پروژه طراحی داخلی با ارزیابی کمبودهای عملکردی یک اتاق و چگونگی دستکاری عناصر برای تناسب بهتر با افرادی که در آنجا زندگی می کنند، آغاز می شود. گوگنهایم می گوید: “ما سعی می کنیم در مورد نحوه استفاده مردم از فضاهای خود بسیار متفکر باشیم.” او اغلب می پرسد: “به چه چیزی در فضای خود احتیاج دارید و چگونه در زندگی روزمره خود حرکت می کنید؟”

هدف برنامه ریزی فضا و اجرای دکوراسیون داخلی کیش ایجاد کارآیی است. برای گوگنهایم، این به معنای اجتناب از دیکته ها و روندهای فروش مجدد، از جمله موارد اضافی غیر ضروری است. او می گوید: “ما دریافتیم که اکثر مشتریان ما فکر می کنند که به فضای بیشتر، فضای ذخیره سازی بیشتر و بیشتر از همه چیز نیاز دارند.” “ما سعی می کنیم آنها را به آرامی به سمت راه حل های ساده تر راهنمایی کنیم.” به عنوان مثال، او به تازگی از مشتری خواسته است تا درخواست اضافه کردن خانه بزرگ خود را به او بدهد، اما طراح متوجه شده است که سازماندهی مجدد ردپای موجود و افزودن یک افزودنی کوچکتر، آنچه را که صاحب خانه نیاز دارد به ارمغان می آورد. او می گوید: “اگر بتوانیم تمام عملکرد مورد نیاز مشتریان را بدون بزرگتر و بزرگتر کردن به آن ها بدهیم، فکر می کنم این برای همه خوب است.”

 

  1. ایجاد چشم انداز برای اجرای دکوراسیون داخلی کیش

هنگامی که طراحان ایده ای در مورد نحوه عملکرد فضا پیدا کردند، این الزامات را با زیبایی و فضای مورد نظر مشتری ترکیب می کنند تا مفهومی برای فضا ایجاد کنند. نسن می گوید: “ما رویکردی جهانی در مقابل انتخاب رنگ یا مبل انتخاب می کنیم.” “این واقعاً در مورد ایجاد یک چشم انداز است. وقتی می توانید آن دیدگاه را که به خوبی فکر شده است، اجرا کنید، یک بی زمانی و طول عمر وجود دارد.”

برای یک طراح، انتقال مفهوم شبیه به قصه گویی است. نسن می گوید: “شما باید بتوانید داستانی در مورد چگونگی ترکیب داخلی با همه عناصر و قطعات مختلف تعریف کنید.”

 

  1. در مورد مصالح و ساختمان در اجرای دکوراسیون داخلی کیش دقت کنید

نسن می گوید: “کیفیت کلیدی است، زیرا مصالح و ساختار بر نحوه تجربه یک فرد از اتاق کار تأثیر می گذارد. نسن می گوید: مواد با کیفیت خوب “صدا و احساسی متفاوت از مواد بی کیفیت دارند”. مواد طبیعی برتری دارند. طراحان دکوطرح اغلب از پارچه هایی مانند پشم، ابریشم و کتان استفاده می کنند و مبلمان را با ساختار چوب جامد و یا عتیقه های خوب ساخته شده ترجیح می دهند. نسن هشدار می دهد که هزینه زیاد برای چیزی لزوما به این معنا نیست که شما یک قطعه با کیفیت خریداری کرده اید.

در عوض، ارزیابی کنید که آیا چیزی از یک ماده پایدار ساخته شده و برای ماندگاری ساخته شده است. او می گوید: “اینطور نیست که همه چیز گران باشد.” “همیشه می توان برخی از یافته های بزرگ [با قیمت پایین تر] یافت.”

 

  1. عناصر متضاد را در اجرای دکوراسیون داخلی کنار هم قرار دهید

هنگامی که یک طراح مواد، اشکال، الگوها و بافت های مختلف را ترکیب می کند، تفاوت بین آن ها می تواند ویژگی های ذاتی آن ها را افزایش دهد. نسن می گوید درک این موضوع می تواند متضاد باشد. “برخی از مشتریان می گویند،” من این پارچه، چراغ و صندلی را می خواهم. اما همه این موارد ارزش بصری یکسانی خواهند داشت. ”

“بسیاری از مشتریان به این فکر می کنند که به فضای بیشتری، فضای بیشتر و بیشتر از همه چیز نیاز دارند به ما مراجعه می کنند. ما سعی می کنیم آن ها را به آرامی به سمت راه حل های ساده تر راهنمایی کنیم.” کنار هم قرار گرفتن لازم است تا چشم بتواند تفاوت را درک کند. او می گوید: “به عنوان مثال، ممکن است همه آنها هندسی باشند زیرا مشتری به هندسه کشیده شده است.” “اما شما نمی توانید تمام مربع ها را در خانه خود داشته باشید.” پرتاب کردن در یک دایره باعث می شود که قدر مربع را بیشتر بدانیم و جریان بهتری را ایجاد کنیم.

گوگنهایم مثال دیگری ارائه می دهد. او می گوید: “اگر مشتری یک الگوی کاشی خاص را دوست دارد، اما یک الگوی بسیار قوی است ، برای من مهم است که سایر عناصر اتاق آرام تر باشند، تا این عنصر واقعا مهم قوی تر شود.” “من می خواهم مطمئن شوم که این چیزها دیده می شوند و توسط عناصر مجاور گل آلود نمی شوند.”

 

  1. جزئیات را در اجرای دکوراسیون داخلی عمدا لایه بندی کنید

حرکات گسترده مفهوم طراحی داخلی بدون جزئیات حمایتی هیچ چیز نیست. چه در مقیاس آباژور باشد و چه عرض پهن روی در کابینت، یک طراح خوب باید جزئیات گرا باشد و همه جزئیات را مشخص کند تا بتواند بهترین دید کلی را پشتیبانی کند. گوگنهایم می گوید: “ما همیشه خودمان را بررسی می کنیم و مطمئن می شویم که برای رسیدن به آن هدف بزرگ مسیر درستی را طی کرده ایم.” “با محصولات بسیار زیادی که در بازار وجود دارد به راحتی می توان گفت:” من عاشق این، این و این هستم. “اگر به عقب برنگردید و نپرسید، آیا این ها اهداف من را برای فضا برآورده می کند ، ممکن است مناسب انتخاب نباشند. ”

 

  1. در اجرای دکوراسیون داخلی معتبر باشید و اصیل انتخاب کنید

هر پروژه طراحی داخلی باید برای کاربر شخصی باشد، فراتر از اینکه به سلیقه و ترجیحات زیبایی شناختی او توجه داشته باشد.

 

  1. در اجرای دکوراسیون داخلی تعادل ایجاد کنید

گوگنهایم ترجیح می دهد ترکیب کلی اتاق را برای تعادل ارزیابی کند تا اینکه عمداً نقاط کانونی ایجاد کند. نسن موافق است و پیشنهاد می کند که ایجاد تعادل با ویژگی های معماری اتاق مانند پنجره ها و درها شروع می شود و سپس تکه ها را اضافه می کند تا تعادل برقرار شود.

 

  1. اجرای دکوراسیون داخلی خود را ویرایش کنید

گوگنهایم می گوید: “استخدام طراح داخلی مانند استخدام ویراستار است.” یک طراح می داند چه زمانی باید عناصر را برای دستیابی به اثر مورد نظر اضافه یا حذف کند. او می گوید: “من می توانم بگویم، این عنصر بسیار زیاد است یا این دو عنصر یکدیگر را تضعیف می کنند، بنابراین بیایید یکی را حذف کنیم.”

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]