بازسازی خانه کیش
12
مهر

بازسازی خانه کیش

بازسازی خانه کیش

اگر قصد بازسازی خانه کیش خود را دارید، کمی دست نگه دارید و این مقاله دکوطرح را به دقت مطالعه و بررسی کنید! در این جا راه های مفید و تست شده ای برای کاهش هزینه های بازسازی خانه برای شما داریم. هزینه های بازسازی خانه می تواند به سرعت افزایش یابد. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید برای بازسازی ارزان تر برنامه ریزی کنید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

بازسازی خانه کیش

کمبود بودجه بزرگترین ترس همه در مورد بازسازی خانه است!

با تفکر استراتژیک در مورد طراحی، مصالح و زمان بندی، می توانید هزینه ها را بدون کاهش گوشه ها کاهش دهید. در مقاله زیر، ما راه هایی را از بزرگ تا کوچک به عنوان انتخاب دیوارپوش بر روی چراغ فرو رفته نشان می دهیم. اما یک حقیقت جهانی دیگر در مورد بهسازی خانه این است که هر چیز کوچکی جمع می شود. بنابراین یکی دیگر از ملاحظات مهم برای شروع تصمیم گیری در مورد تخریب یا عدم تخریب کل خانه و شروع از ابتدا است.

 

آیا بازسازی از ساختن خانه جدید در کیش ارزان تر است؟

پل ایروین، مدیر طراحی Landis Construction، در منطقه واشنگتن، می گوید: “اکثر مشتریان نمی خواهند این کلمات را بشنوند،” اما واقعاً باید در بازسازی های اصلی مورد توجه قرار گیرد. ” پس از جمع آوری اعداد و ارقام، صاحبان به این نتیجه رسیدند که به روز کردن خانه، یک کلبه تابستانی سابق، به همان اندازه هزینه دارد که برای تکثیر جدید هزینه شود. مالک می گوید: “با هزینه اضافی نسبتاً ناچیز، همه مزایای ساخت و ساز جدید را حفظ می کنیم در حالی که شخصیت و احساس خانه قدیمی خود را حفظ می کنیم.”

 

افزایش کارایی در بازسازی خانه، نه اندازه

اگر بتوانید آشپزخانه خود را سازماندهی و تجهیز کنید تا بیشترین استفاده را داشته باشد، ممکن است نیازی به تخریب دیوارها برای به دست آوردن سطح مربع نباشد. با تعویض قفسه های جا به جا با کشوهای کشویی به ارتفاع ۸ اینچ، که دارای قفسه های مخصوص کنسرو و سایر اقلام است، شروع کنید. شما به راحتی می توانید چند هزار کابینت را با ارتقاء مانند تقسیم کننده ها، سینی های قابلمه بیرون کشیده و سوزان های تنبل از بین ببرید ، اما با حذف موارد اضافی که فکر می کردید به آن نیاز دارید، چندین برابر این مقدار را پس انداز خواهید کرد.

 

نور طبیعی را بدون افزودن پنجره بازسازی خانه وارد کنید

قبل از بریدن یک حفره بزرگ در کنار خانه و چیدمان مجدد قاب، روش های کمتری برای تهاجم – و ارزان تر – برای ثبت نور در نظر بگیرید. به عنوان مثال، برای روشن کردن حمام یا راهرو بدون پنجره، می توانید یک “لوله نور” نصب کنید که بین چوب سقف و قیف های خورشید به فضای نشیمن می لغزد.

 

قبل از بازسازی خانه کیش خود به مرکز بازیافت و حراجی ها سری بزنید

کارهایی که خودتان انجام می دهید می توانند با وسایل بازیافتی یا کمی استفاده شده و مصالح ساختمانی پس اندازهای زیادی را به دست آورند.

یک هشدار: بسیاری از پیمانکاران با اقلام بازیافتی یا به طور کلی لوازم مورد نیاز صاحب خانه کار نمی کنند، زیرا نمی خواهند در صورت بروز مشکل مسئولیت را بر عهده بگیرند.

 

هزینه های بلند مدت بازسازی خانه را در نظر بگیرید، نه فقط سودهای کوتاه مدت در بازسازی خانه

به عنوان مثال، اگر افزودنی شما نیاز به روکش چوبی دارد، می توانید در دراز مدت با تسویه حساب برای انواع پیش رنگ و پیش رنگ بیشتر پس انداز کنید.

 

تا می توانید از پیمانکار بازسازی خانه ی خود سوال بپرسید

در مورد مواردی مانند کفپوش، از پیمانکار فرعی خود بپرسید که آیا سهام شانس و پایان کار از سایر مشاغل باقی مانده است یا خیر. بسته به مقیاس پروژه شما، ممکن است نیازی به کمیسیون معماری کامل نداشته باشید، که شامل جلسات گسترده، بازدیدهای متعدد از محل کار و چندین مجموعه از نقشه های ساختمانی، به میزان حدود ۸ درصد از بودجه ساخت پروژه است. شاید بتوانید از طراحی معمار با مشاوره یکبار طراحی استفاده کنید.

 

در فرآیند بازسازی خانه عقب نایستید و خودتان هم کاری انجام دهید

اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، وارد شوید و کمک کنید. می توانید عایق بندی کنید، می توانید رنگ کنید، می توانید سنباده بزنید.

 

سینک آشپزخانه را در بازسازی خانه جابجا نکنید

سینک آشپزخانه یا توالت، اگر می توانید از آن اجتناب کنید. ریچارد ترتوی، کارشناس لوله کشی و گرمایش خانه قدیمی می گوید: “این اغلب بزرگترین بخش افزایش قیمت لوله کشی می شود.” اگر طرح جدید شما مستلزم جابجایی توالت است، از فرصت برای ارتقاء لوله ها به طور همزمان استفاده کنید. ریچارد می گوید: “این کار در طولانی مدت باعث صرفه جویی در پول شما می شود.”

 

در بازسازی خانه زود تصمیم بگیرید

اگر در مورد آنچه می خواهید کاملاً مشخص نیستید ، باید برآورد پیمانکار خود، که کمک هزینه نامیده می شود، تکیه کنید و تصور او از آنچه قابل قبول است ممکن است کاملاً متفاوت از شما باشد. تام سیلوا می گوید: “نود و هشت درصد مواقع کمک هزینه ها بسیار کم است.” به عنوان مثال، ممکن است شما یک پشت چاشنی کاشی شیشه ای را در ذهن داشته باشید، اما پیشنهاد پیمانکار شما سرامیک بوده است.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]