طراحی و اجرای کابینت کیش
12
مهر

طراحی و اجرای کابینت کیش

طراحی و اجرای کابینت کیش

آشپزخانه شما اعم از یک ارتقاء ساده یا یک بازسازی کامل و یا طراحی و اجرای کابینت کیش، قلب خانه است و شما می خواهید ظاهر و احساس خاصی داشته باشد، اما مهم تر از همه این است که می خواهید آن را به همان شکلی که نیاز دارید کار کند دربیاورید. شاید شما یک خانواده کوچک هستید که غذاهای مایکروویو را داخل می آورید و در جزیره آشپزخانه غذا می خورید. ما می توانیم با آن کار کنیم. شاید شما یک خانواده بزرگتر هستید که سرگرمی های زیادی در آشپزخانه بزرگ خود دارند. شاید شما یک زوج جوان هستید که زندگی می کنند تا غذاهای جدید و ماجراجویی را امتحان کنند تا زمانی که پول لازم برای تهیه یک خانه بزرگ تر داشته باشیم. ما نیز می توانیم با آن کار کنیم.

از برنامه ریزی، اندازه گیری، برآورد و تأیید تا نصب همه چیز، از کابینت گرفته تا لوازم جانبی؛ ما می توانیم با آن و با شما کار کنیم برای همه کابینت آشپزخانه و طرح آشپزخانه خود همین امروز با ما تماس بگیرید!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

طراحی و اجرای کابینت کیش

خدمات طراحی و اجرای کابینت کیش؛ در مورد کابینت های آشپزخانه بیشتر بیاموزید!

علاوه بر کابینت های سفارشی، کابینت های بالایی و هوایی یا زمینی، کابینت های انباری و بک اسلش کامل، ما می توانیم به شما در یافتن راه حل های مناسب برای مشکلاتی مانند عدم ذخیره سازی، ذخیره سازی محدود و فضای محدود پیشخوان کمک کنیم. افزودن جزیره آشپزخانه در برخی موارد کار می کند اما در خانه ای کوچک با اتاق های کوچک، همه چیز باید کمی خلاقانه تر به نظر برسد. ما کابینت آشپزخانه ای را تولید می کنیم که نه تنها بیشترین استفاده را از فضای موجود می کند بلکه دارای ویژگی های خلاقانه ای است که به شما امکان می دهد در هر زمان که نیاز باشد با آن‌ها کار کنید. صرف نظر از نوع ایده های کابینتی که دارید، ما افراد مناسب برای کار هستیم، شروع به کار کنید.

 

برای بازسازی کامل آماده نیستید؟

ما با کسری از قیمت، همچنین کابینت را با قابلیت انتخاب درها و تزئینات جدید ارائه می دهیم، در حالی که از کابینت موجود استفاده می کنید و ظاهر کاملاً تازه ای ایجاد می کند.

 

آشپزخانه رویایی خود را بسازید

اطمینان از صحت آشپزخانه بخش مهمی از مدیریت یک پروژه موفق است. منظور از طراحی و ساخت درست آشپزخانه به اندازه ضرورت مطلق برای ارائه آشپزخانه ای است که بیش از انتظار مشتری باشد. شما اغلب از مسکن های درگیر می شنوید که واکنش خریدار به آشپزخانه یک عنصر ساخت یا شکستن این است که آیا خانه را خریداری می کنند یا نه، یا به بررسی هر یک از ده ها گزینه دیگر ادامه می دهند.

برای من آشپزخانه باید با تخصیص فضا شروع شود. در مراحل اولیه طراحی، چاپ ها فقط یک مکان برای آشپزخانه نشان می دهند. در واقع نمی توانید تشخیص دهید که آشپزخانه ای که به طور کلی برای پر کردن فضای روی چاپ کشیده شده خوب است یا خیر. این یکی از دلایلی است که من سعی می کنم اجازه ندهم DP بدون تجزیه و تحلیل دقیق آشپزخانه ثبت شود. در پروژه فعلی، آشپزخانه دارای تغییر ارتفاع سقف، پنجره، مجموعه پله و راهرو است که باید در نظر بگیرید. همه این ها باید به طراحی وارد شوند در غیر این صورت ممکن است خطای بزرگی ایجاد شود.

برای تقلیل این تفسیر آشپزخانه، رویکردی که من به آشپزخانه می گیرم به طور کلی به شرح زیر است:

  1. فضای کافی را به آشپزخانه اختصاص دهید
  2. بهترین چیدمان ممکن کابینت های دیواری بالا و پایین را در فضا قرار دهید
  3. مصالح و مواردی را انتخاب کنید که با مخاطب و بودجه بیشتر مطابقت دارد
  4. کار را با وسایل، کاشی، چراغ، پیشخوان و غیره به پایان برسانید تا آشپزخانه کامل ایجاد شود.

این دستورالعمل ها تا حدودی مفصل هستند، اما آنچه من نمی توانم بیان کنم جزئیات است. به عنوان مثال، من می گویم “فضای کافی را برای آشپزخانه خود اختصاص دهید”، اما منظور آن چیست؟ من یک ایده کلی دارم، مانند این که دوست دارم جزیره ای به طول ۹ فوت داشته باشم، بنابراین می تواند ماشین ظرفشویی، کابینت سینک، منطقه بازیافت و یک عدد کشو را در خود جای دهد. اما موارد سفارشی مانند نحوه چیدمان کابینت ها، میزان ارتفاع آن‌ها بر روی دیوار، محل نگهداری انبار و غیره، همه باید به صورت جامع مورد توجه قرار گیرد. هیچ پاسخ صحیحی وجود ندارد، اما بسیاری از پاسخ های بد وجود دارد که باید نسبت به آن ها آگاه باشید.

به عنوان رهبر پروژه و سالیان سال تجربه ما در، آنچه باید انجام دهید در زیر شرح داده شده است:

  • مفهوم را به سمتی هدایت کنید که بهترین نتیجه را داشته باشد – بنابراین چشم انداز پروژه را در ذهن داشته باشید
  • فضای مورد نظر خود را بشناسید – دیوارهای جدا شده، پنجره ها، سقف های سقفی و غیره همگی به طراحی شما پیچیدگی و اصالت می بخشد، اما در صورت بروز خطا نیز ریسک بیشتری را به همراه دارد. شما مسئول پروژه هستید، بنابراین باید مطمئن شوید یخچالی ندارید که در آن به دیوار بکوبد، یا وقتی ماشین ظرفشویی باز است با آن برخورد نکنید.
  • قاب را طوری تنظیم کنید تا مطمئن شوید که مناسب است – مغازه آشپزخانه قرار نیست خانه شما را به درستی چارچوب بندی کند، شما باید خودتان این کار را انجام دهید.
  • بر روی تصویر بزرگ تمرکز کنید – هنگام امضای طرح آشپزخانه، تضمین شخصی خود را به مشتری می دهید که این آشپزخانه به کار خود ادامه دهد. برنامه خود را از زوایای مختلف بازبینی کنید و سناریوهایی را طراحی کنید تا به شما اجازه دهد نقاط مشکل را شناسایی کرده و آن ها را برطرف کنید.

 

 

 

 

  1. برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.موفق باشید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]