اجرای دکوراسیون داخلی امارات
16
آبان

اجرای دکوراسیون داخلی امارات

اجرای دکوراسیون داخلی امارات

اجرای دکوراسیون داخلی امارات با یک تیم معماری حرفه ای!

خانه رویاهای شما با یک طراح داخلی کارآمد با حمایت تیمی از متخصصان و فرآیندی کاملاً برنامه ریزی شده به واقعیت تبدیل می شود. تیم طراحی داخلی هماهنگ می کند و بهترین نتایج را برای شما ایجاد می کند، درست همانطور که شما آن را تصویر کرده بودید. اما، مراحل متعددی برای این فرآیند وجود دارد که منجر به نمایان شدن نتیجه اجرای دکوراسیون داخلی با شکوه نهایی خانه شما می شود. دکوطرح، بهترین طراحان داخلی در سراسر ایران، هر پروژه طراحی داخلی را گام به گام پیش می‌برد و خانه‌ای را ارائه می‌دهد که به دلخواه مشتری ساخته شده است. بیایید لایه‌های زیبایی و کیفیت کاربردی که توسط یک طراح داخلی به خانه داده شده است را به عقب برگردانیم و نگاهی دقیق‌تر به کارهای انجام شده در آن بیندازیم. با ما همراه باشید!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

اجرای دکوراسیون داخلی امارات

اجرای دکوراسیون داخلی امارات: توسعه برنامه ریزی و طراحی برای اجرای دکوراسیون داخلی

اولین قدم در فرآیند طراحی داخلی، ایده یا طرح اولیه برای خانه آینده مشتری است. طراحان داخلی و مشتریان بالقوه بحث کاملی در مورد جنبه های حیاتی مختلف طراحی مربوط به سبک طراحی، پلان طبقه، بودجه، امکان سنجی و غیره انجام می دهند. طراحان داخلی همچنین عوامل را ارزیابی می کنند و یک استراتژی محکم را در جای خود قرار می دهند و مهلتی را برای پروژه طراحی محدود می کنند. در مرحله توسعه طراحی، طراحان داخلی همچنین الزامات مورد نیاز مانند مواد مورد نیاز برای کف، دیوارها و سقف، الزامات الکتریکی، نصب واحدهای مدولار و هر جزئیات دقیق و در عین حال مهم دیگری را که برای طرح.

 

ارتباط برای شفاف سازی و تایید با مشتری در امارات

پس از تهیه طرح اولیه طراحی و محاسبه برآوردها، طراحان داخلی بحث دیگری را انجام خواهند داد تا از امکان پذیر بودن آن اطمینان حاصل کنند و هرگونه شک و تردیدی را که مشتریان ممکن است داشته باشند را کنار بگذارند. ارتباط بین طراحان داخلی و مشتری باید آزاد و آزاد باشد تا طراحی داخلی عالی را منعکس کند. طراحان داخلی نیز بازخورد ارزشمندی را که توسط مشتری ارائه شده است، دریافت کرده و آنها را در طراحی گنجانده اند. در هر مرحله از فرآیند طراحی داخلی، طراحان داخلی در ارتباط نزدیک با مشتری بوده و آنها را به طور سیستماتیک به روز می کنند. در دکوطرح، ما این کار را برای مشتریان خود یک قدم فراتر می‌گذاریم و به آن ها این فرصت داده می‌شود تا با استفاده از ابزار ردیابی داخلی ما، از راه دور مرحله کار را در خانه خود نظارت کنند.

 

اجرا و هماهنگی طراحی دکوراسیون امارات

پس از طرح ریزی و توافق بر سر طرح و طراحی داخلی پیچیده، طراحان داخلی به مرحله بعدی روند روی می آورند. با در دست داشتن تعداد زیادی فروشنده و کارگران معتبر، طراحان داخلی اکنون کار را به افرادی که با دقت انتخاب شده اند برای اجرای چشم انداز طراحی محول می کنند. طراحان داخلی اساساً بار نظارت بر تغییر خانه را از مشتری جدا می‌کنند و تضمینی را با پشتوانه تخصص تیم ارائه می‌دهند. یک برنامه فشرده از کار در نظر گرفته شده است و طراحان داخلی نظارت و نظارت می کنند که پروژه در تاریخ پیشنهادی تکمیل شود. هماهنگی و نظارت منظم بر پروژه نیز تضمین کننده استاندارد و کیفیت بالاتر خواهد بود.

 

تحویل خانه رویایی شما در امارات متحده عربی!

مرحله نهایی فرآیند طراحی، مرحله ای است که مورد انتظار طراحان داخلی و مشتریان به طور یکسان است. لحظه ای که طرح جان می گیرد و زمانی که شاهد دگرگونی خانه مشتری هستید. این به طراحان داخلی بستگی دارد که مطمئن شوند نتیجه نهایی عالی و مطابق با چشم انداز مشترک مشتری و خودشان است. طراحی نهایی ارزیابی می شود و مطمئن می شود که بازتابی از تخصص و تلاش های انجام شده در کل پروژه و در هر سطح است. بعد از اینکه هر جزئیات جزئی به کمال رسید، خانه تمام شده با رضایت به مشتریان مشتاق تحویل داده می شود. وقتی صحبت از فرآیند طراحی داخلی به میان می‌آید، چیزی بیش از آنچه که به چشم می‌خورد وجود دارد. هر مرحله از فرآیند مهم است و در نتیجه کلی یکپارچه است. دکورپات بنگلور تغییر فضاها را برای مشتریان خود، از طراحی داخلی خانه جدید گرفته تا طراحی داخلی اتاق نشیمن و همه چیز در میان، لذت مطلق می داند. اگر خانه ای رویایی در ذهن دارید، برای تحقق آن با ما تماس بگیرید!

 

از اجرای دکوراسیون داخلی خانه خود در امارات چه انتظاراتی داشته باشیم؟

در یکی از پست های وبلاگ اخیر، من در مورد سوالاتی صحبت کردم مانند این که طراح زن خوب است یا مرد؟ یک طراح و معمار چه می کند؟ تفاوت آن ها در چیست و مقالات جالب دیگر در این زمینه، اما در ابتدا سوالی که باید از خود بپرسید این است که آیا فکر می کنید می خواهید یک طراح داخلی استخدام کنید. امروز، من یک مجموعه چند قسمتی را شروع می‌کنم که به فرآیند طراحی داخلی می‌پردازد، به‌ویژه آنچه که بسیاری از مردم نمی‌دانند هنگام جهش به یک پروژه طراحی داخلی انتظار آن را داشته باشند. زیرا، اگر ما در مورد آنچه که باید انتظار داشته باشیم اگر طراحان و مشتریان در مورد آنچه که این فرآیند مستلزم آن است، اوج‌ها و مشکلات بالقوه یکسان باشند، انتظار داریم، احتمالاً همه ما بسیار بیشتر از آن لذت خواهیم برد.

 

۴ مرحله فرآیند طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی ویژه دکوطرح

بنابراین، یک طراح داخلی چه کاری انجام می دهد؟ و وقتی در حال طراحی مجدد یک اتاق، چند اتاق یا کل خانه خود هستید، چه انتظاری باید داشته باشید؟ خب برای شروع خوب است بدانید که انتظار داشته باشید که فرآیند زمان بر باشد. زمان زیاد! در اینجا یک تفکیک سریع از آنچه باید هنگام استخدام یک طراح داخلی انتظار داشته باشید آورده شده است:

 

جلسه برای طراحی داخلی و اجرای آن

در قسمت جلویی، اولین مرحله از فرآیند، مرحله ۱: جلسه، که “برنامه ریزی” نیز نامیده می شود. جلسه یک کلمه برای یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های تجربه، برنامه‌نویسی شامل آشنایی با شما و بررسی سلیقه‌های شماست: یاد بگیرید چه چیزی دوست دارید، چه چیزی به شما الهام می‌دهد، هم برای کسی که اکنون هستید و هم اینکه می‌خواهید محیطتان از شما حمایت کند.  این مرحله شامل جلسات حضوری، تماس‌های تلفنی و ایمیل می‌شود، به‌علاوه همه ما تصاویر الهام‌بخش Pinterest را هم حتما در نظر می گیریم. در طول برنامه‌ ریزی، ما همچنین به معماری خانه شما و اتاق‌هایی که تغییر نخواهند کرد نگاه می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که رابطه‌ای وجود دارد، گفتگو بین آنچه شما (و ما) اضافه می‌کنید و آنچه قبلاً وجود دارد وجود دارد. این مرحله از فرآیند طراحی داخلی جایی است که ما پارامترهای مهره و پیچ و مهره پروژه را از نظر تعریف نیازها و جزئیات خاص شما، چه برنامه ریزی فضا، چه نیازهای سبک زندگی یا خواسته های شخصی، اصلاح می کنیم. چه لوازم آشپزخانه ای می خواهید؟ چند تا کابینت برای ظروف؟ چه چیزی را در آن کمد اصلی که قبلاً نداشتید قرار می دهید؟ خانواده شما چگونه دوست دارند با هم بازی کنند یا وقت بگذرانند؟ مهمانی های شام با چه اندازه ای در اتاق ناهار خوری جدید خود میزبانی خواهید کرد؟ قبل از اینکه بتوانیم نبوغ طراحی خود را آزاد کنیم و شروع به ایجاد زیبایی برای شما کنیم، باید به این سوالات و موارد دیگر پاسخ داده شود. وقتی یک طراح را استخدام می کنید، انتظار داشته باشید که مرتب سوال پیچ شوید. یکی از دلایلی که مشتریان ما را به جای طراحی خانه خود استخدام می‌کنند این است که ما ایده‌ها، رنگ‌ها، مبلمان، گزینه‌های طراحی را به شما نشان می‌دهیم که خودتان نمی‌توانید تصور کنید. تا چه حد حاضرید انعطاف به خرج دهید؟ آیا حاضرید چیز جدیدی را امتحان کنید؟ به‌عنوان حرفه‌ای‌هایی که به ما نیاز دارید، در حال بررسی این هستیم که چه سطحی از ماجراجویی در خدمت شما خواهد بود. ما در حال کالیبره کردن الهامات طراحی خود در محدوده شما هستیم. لبه‌ای وجود دارد که آدرنالین در آن بالا می‌رود و ترس از ناشناخته با هیجان غافلگیری متعادل می‌شود، و پاداش فشار دادن آن لبه، به اندازه کافی و نه بیش از حد، کشف و زندگی در زیبایی و عملکردی جدید است. فراتر از آن چیزی که می توانستید تصور کنید، یا اگر در آن چیزی که آشنا بودید، می ساختید.

مشتریان ما را استخدام می‌کنند زیرا در درون شما می‌دانید که به چیزی بیشتر می‌رسید. زیبایی و ظرافتی را که ما به خانه شما می آوریم، از درون شما بیرون می آوریم. ما از ابزار طراحی داخلی برای برانگیختن چیزی که شما در حال تبدیل شدن به آن هستید استفاده می کنیم، و تبدیل شدن، زیرا زندگی یک روند مداوم رشد است. حداقل، مردم قبیله من این را درک می کنند. بنابراین، در شرکت طراحی داخلی من، ماموریت ما در دعوت نامه بیان شده است. ما از شما دعوت می کنیم به “به خانه خود بیا.” شروع یک پروژه طراحی داخلی فقط یک فضای زیبا نیست. همچنین در مورد رشد و تحول شخصی است. این در مورد زندگی تجسم یافته، زندگی پر از شادی، در محیطی است که از بهترین ها در شما و قبیله شما پشتیبانی می کند!

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]