خدمات دکوراسیون داخلی امارات
16
آبان

خدمات دکوراسیون داخلی امارات

خدمات دکوراسیون داخلی امارات

بهترین خدمات دکوراسیون داخلی در امارات را از کجا پیدا کنیم؟

شاید هیچ چیز به اندازه چیدمان و دکوراسیون داخلی هیجان انگیز نباشد، اما این می تواند طاقت فرسا هم باشد، و ممکن است خودتان را به دنبال کمک حرفه ای بیابید. در جستجوی خود، تعدادی حرفه ای را پیدا خواهید کرد که خود را طراح داخلی و دیگرانی که خود را دکوراتور داخلی می نامند. اما آیا تفاوتی بین این دو وجود دارد؟ چگونه یک طراح خوب در امارات پیدا کنیم؟ نیاز به یک معمار ایرانی در امارات داریم، از کجا پیدا کنیم؟ با دکوطرح همراه باشید!

پرسیدیم که آیا تفاوتی بین طراح داخلی و متخصص دکوراسیون داخلی است، و خب پاسخ بله است! یا، شاید، شاید! به طور کلی، این به اصطلاحی است که آنها تصمیم می گیرند برای توصیف شرکت خود استفاده کنند. این بستگی به احساس آن متخصص طراحی در مورد خدمات ارائه شده و نحوه عملکرد آنها دارد. برای رفع برخی از سردرگمی‌ها، می‌خواهم تفاوت‌های بین کارهایی که یک طراح دکوراسیون داخلی و طراح داخلی انجام می‌دهند را بررسی کنم. من آنچه را که آنها را متفاوت می کند به اشتراک می گذارم و در مورد چند شباهت آنها صحبت خواهم کرد. من یک چک لیست سریع به شما می دهم تا بتوانید تعیین کنید که کدام حرفه طراحی برای پروژه طراحی شما بهترین است.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

خدمات دکوراسیون داخلی امارات

برای خانه خود در امارات آیا به یک دکوراتور داخلی نیاز دارید یا یک طراح داخلی؟

اول، می خواهم روشن کنم که زیاد به برچسب ها وابسته نیستم. من معمولاً از خودم به عنوان یک طراح داخلی یاد می‌کنم، اما وقتی کسی مرا دکوراتور داخلی صدا می‌کند، مطمئناً خجالت نمی‌کشم. من اغلب متوجه شده ام که این تمایز یک نسل است. بسیاری در گارد قدیمی خود را دکوراتور می نامند، در حالی که کسانی که در نسل جدید طراحی هستند، اصطلاح طراح را ترجیح می دهند. از نظر فنی، آن ها دو شغل جداگانه هستند. بسته به نیازهای طراحی خود، ممکن است انتخاب کنید که با یکی یا دیگری کار کنید.

 

دکوراسیون داخلی چیست؟

قبل از اینکه به کارهایی که یک دکوراتور داخلی انجام می دهد بپردازیم، بیایید در مورد دکوراسیون داخلی صحبت کنیم. دکوراسیون داخلی مستلزم استفاده از جزئیات تزئینی و زیبایی شناسی برای زیباتر کردن فضاهای موجود است. دکوراسیون داخلی بر عناصر طراحی مانند پالت رنگ، مبلمان و لوازم جانبی تمرکز دارد. به عناصر بیرونی، ویژگی های معماری، یا نحوه عملکرد فضا نمی پردازد.

 

چه چیزی یک دکوراتور داخلی را می سازد؟

یک دکوراتور بسیار شبیه یک استایلیست شخصی است. آنها استخدام شده اند تا فضایی را در خانه ایجاد کنند که با سبک شخصی مشتری آنها هماهنگ باشد. آنها از رنگ، پارچه، مبلمان و لوازم جانبی برای تغییر زیبایی بصری فضا استفاده می کنند. مشتریان آنها صاحب خانه، مشاور املاک یا معمار هستند.

 

یک دکوراتور داخلی به چه آموزشی نیاز دارد؟

از آنجایی که دکوراتورهای داخلی روی جزئیات تزئینی کار می کنند، نیازی به داشتن مدرک رسمی ندارند. کار آنها پس از اتمام ساخت و ساز یا بازسازی آغاز می شود. آنها ظاهر فضا را نهایی می کنند. بسیاری از دکوراتورها مدرکی در زمینه مرتبط دارند، اما داشتن مدرک ضروری نیست.

 

آیا دکوراتورهای داخلی به مدارک خاصی نیاز دارند؟

شما نیازی به داشتن گواهینامه رسمی ندارید. با این حال، برنامه‌ها و دوره‌های زیادی در دسترس طراحان دکوراسیون وجود دارد که به آن‌ها کمک می‌کند هنر خود را ارتقا دهند. آنها موضوعاتی مانند انتخاب رنگ ها، چیدمان مبلمان و درک سبک مبلمان را پوشش می دهند. دکوراتورهایی وجود دارند که تصمیم گرفتند گواهینامه های سازمان هایی مانند Certified Interior Decorators International (C.I.D) را دریافت کنند.

 

تخصص دکوراسیونر داخلی در چیست و آن ها چه کار می کنند؟

دکوراتورهای داخلی با مشتریان خود کار می کنند تا علایق، دوست نداشتن، ترجیحات رنگی و بودجه آنها را ایجاد کنند تا فضای فعلی خود را توسعه و به روز کنند. هنگامی که یک دکوراتور ظاهری را که مشتریانش می خواهند به دست آورند را درک کند، شروع به تهیه مبلمان نرم می کند. این شامل انتخاب رنگ، مبلمان، پارچه، فرش، کاغذ دیواری و لوازم جانبی برای ایجاد فضایی الهام بخش است.

 

فرآیند کار با یک دکوراتور داخلی چگونه است؟

کار با دکوراتورها یک فرآیند عملی است. آنها چندین گزینه، تابلوهای خلق و خوی را به مشتریان ارائه می دهند و بازخورد مشتری خود را برای نهایی کردن دکوراسیون دریافت می کنند. مرحله بعدی خرید حضوری یا آنلاین برای انتخاب قطعاتی است که نشان دهنده مشتری است. پس از انتخاب نهایی، یک دکوراتور حمل و نقل و نصب تمام وسایل را سازماندهی می کند. آنها اغلب کسانی هستند که نصب پروژه واقعی را انجام می دهند.

 

آیا یک دکوراتور داخلی برای من حرفه ای مناسب است؟

اگر زیبایی شناسی خانه خود را به روز می کنید، ممکن است یک دکوراتور برای شما حرفه ای باشد. اگر می‌خواهید رنگ‌ها را تغییر دهید، پنجره‌های جدید را نصب کنید یا مبلمان را روکش کنید، ممکن است با یک دکوراتور داخلی کار کنید.

 

چه چیزی یک طراح داخلی را می سازد؟

طراحان داخلی بر روی برنامه ریزی مناسب فضا و همچنین زیبایی شناسی تمرکز می کنند. آنها در ساخت و ساز یا بازسازی کل خانه یا کسب و کار شرکت دارند. این بدان معنی است که آنها از پایه کار می کنند یا یک ملک موجود را به گل میخ می برند و آن را بازسازی می کنند. اغلب گفته می شود که طراحان داخلی حرفه ای هستند که دیوارها را جابجا می کنند. آن ها علاوه بر توجه به طراحی، معماری داخلی، بازسازی و فرآیندهای ساخت و ساز را درک می کنند. آنها بر روی املاک مسکونی یا تجاری کار می کنند و مشتریان آنها معماران، سازندگان، مشاوران املاک و صاحبان خانه هستند.

 

یک طراح داخلی به چه تحصیلی نیاز دارد؟

برای تبدیل شدن به یک طراح داخلی، باید تحصیلات رسمی داشته باشید. این برنامه دو یا چهار ساله به شما در مورد برنامه ریزی فضا، معماری، رنگ و طراحی مبلمان می آموزد. بسیاری از طراحان داخلی پس از فارغ التحصیلی برای کسب تجربه نزد طراحان ثبت نام شده شاگردی می کنند.

 

آیا طراحان داخلی به مدارک خاصی نیاز دارند؟

بسته به مکان، طراحان داخلی ممکن است ملزم به قبولی در آزمون و ثبت نام در شورای حاکم باشند. یکی از شوراهای حاکم، انجمن طراحان داخلی آمریکا است. آنها قدیمی ترین و بزرگترین سازمان حرفه ای برای طراحان داخلی، تامین کنندگان و تولید کنندگان هستند. من بسیار هیجان زده هستم که تعدادی از طراحان Laura U دارای گواهینامه ASID هستند.!

 

طراحان داخلی چه می کنند؟

مشتریان معمولاً در شروع یک پروژه ساختمانی یک طراح داخلی را استخدام می کنند. آنها با معماران و سازندگان برای کمک به توسعه پلان های طبقه، برق و لوله کشی همکاری خواهند کرد. طراحان داخلی مشخصات پروژه را برای مواردی مانند کف، آسیاب کاری، قالب‌بندی، نورپردازی و میز کار می‌سازند. در حالت ایده آل، ما در اولین لحظه ممکن درگیر هستیم. اینها انواع پروژه های مورد علاقه من هستند که می توانیم به تیم سازنده کمک کنیم. من دست در دست هم با برخی از معماران مورد علاقه ام در منطقه هیوستون کار کرده ام.

 

فرآیند کار با یک طراح داخلی چگونه است؟

بیایید یک سناریوی ایده آل را برای مجموعه طراحی لورا U توصیف کنیم. یک مشتری فوق العاده به تازگی خانه ای را خریداری کرده است که نیاز به بازسازی گسترده دارد یا در حال برنامه ریزی یک پروژه ساخت و ساز جدید است. آنها بلافاصله با ما تماس می گیرند. ما در مورد سبک، علایق آنها، چیزهایی که آنها را شاد می کند، نحوه عملکرد خانه خود … همه جزئیات کوچک بحث می کنیم. از طریق این فرآیند، ما با مشتری رابطه برقرار می کنیم، که مهم است زیرا برخی از پروژه ها سال ها طول می کشد تا تکمیل شوند!ذهنگامی که ساخت و ساز شروع می شود، ما مکرر از سایت بازدید می کنیم و در روند ساخت و ساز شرکت می کنیم. مراحل ساخت و ساز اولیه فنی است و نیاز به یک چشم آموزش دیده دارد. آموزش و آموزش رسمی یک طراح داخلی تضمین می کند که پلان فضا، جزئیات ساختاری و عناصر طراحی به درستی اجرا شوند. حضور در مراحل اولیه و درک مواد مورد استفاده ضروری است. ما احساسی نسبت به تیم سازنده داریم که چندین ماه با ما شریک هستند. هنگامی که ساخت کامل شد، با قسمت تزئینی شروع می کنیم: نقاشی، مبلمان، و آخرین کارهای انجام شده. ما بسیاری از اثاثیه نیمکت‌سازی را برای مشتریان خود طراحی و می‌سازیم و هفته‌ها طول می‌کشد تا این موارد تکمیل شوند. این به خودی خود یک کار تمام وقت است که تدارکات جمع آوری تمام عناصر را به موقع مدیریت کند! از نقشه های اولیه گرفته تا قرار دادن آخرین لوازم جانبی، طراحان داخلی در کل فرآیند دخیل هستند.

 

آیا یک طراح داخلی برای خانه من در امارات مناسب است؟

اگر علاوه بر به روز رسانی زیبایی شناسی، ساخت و ساز یا بازسازی نیز انجام می دهید، کار با یک طراح داخلی ممکن است بهترین انتخاب باشد. یک طراح داخلی می تواند به شما در برنامه ریزی فضا، مدیریت فرآیند ساخت و ساز، تکمیل نهایی و انتخاب اثاثیه و لوازم جانبی کمک کند.

ما یک شرکت طراحی داخلی در ایران هستیم، اما شما می توانید با ما برای کار در امارات، دبی، کویت و ترکیه تماس بگیرید! ما خوش شانس هستیم که هم به عنوان طراح داخلی و هم به عنوان طراح دکوراسیون داخلی برای مشتریان خود خدمت می کنیم. تیم طراحی در زمینه هنر و علم طراحی آموزش دیده اند و به هر پروژه به طور کل نگر نگاه می کنند. ما محیط‌های خلاقانه‌ای را بررسی می‌کنیم که زیبایی و عملکرد را با الهام از علایق و شادی مشتری‌مان ادغام می‌کند. هر کاری که انجام می دهیم، برای عشق به خانه انجام می دهیم. معماری، جریان و عملکرد یک خانه به همان اندازه مهم است که ظاهر آن. فضای فیزیکی خانه، نور طبیعی و ساختار نقش مهمی در فضای داخلی ما دارد. ما برای هر پروژه یک رویکرد “کل نگر” داریم. فرآیند ما بسیار مشارکتی و عمیقا شخصی است.

از آنجایی که پروژه هر مشتری منحصر به فرد است، زمان خاصی وجود ندارد که ما کار با مشتریان را شروع کنیم. اگر آن ها در حال ساخت و ساز هستند، ما با معمار و سازنده آنها کار خواهیم کرد تا طرحی را ایجاد کنیم که برای آنها مناسب باشد. ما به توسعه پلان های طبقه، برق و لوله کشی کمک می کنیم. ما با مشتریان خود برای انتخاب مصالح معماری مانند کاشی، وسایل لوله کشی و روشنایی کار می کنیم. هر عنصر طراحی متفکرانه است و در خدمت هدفی است.

ما کار می کنیم تا مطمئن شویم که اهداف طراحی مشتری ما به وضوح از طریق نقشه ها، ارتفاعات، ارائه ها و برنامه های پایانی به تیم ساخت و ساز منتقل می شود. این برای ساخت و سازهای جدید یا پروژه های نوسازی در مقیاس بزرگ بسیار مهم است. پس از اتمام ساخت و ساز یا بازسازی، کار بر روی فضای داخلی را آغاز می کنیم.

اما ما همچنین پروژه هایی را انجام نمی دهیم که فقط بر روی مبلمان تمرکز دارند. در این پروژه‌های مشترک، ما یک فضای داخلی طراحی‌شده را تصور می‌کنیم که شما را به خانه بازگرداند و از آن استقبال می‌کند. ما این پروژه ها را دوست داریم زیرا آنها مرزهای رنگ و الگو را تغییر می دهند. رویکرد ما به طراحی داخلی، یافتن چیزهایی است که زیبا و دوست داشتنی است، و هر روز مشتریانمان را با آن چیزها احاطه کنیم. هر پروژه طراحی داخلی مشتری محور و سایت خاص است. ما به طور متفکرانه اثاثیه و لوازم جانبی را به روشی جسورانه، متضاد و جاودانه ترکیب می کنیم. اینجاست که نقش ما به عنوان طراح داخلی و دکوراتور داخلی به هم می خورد. هدف ما برای هر پروژه ای این است که فضاهایی را که انعکاس زیبایی از آنچه برای شما مهم است، طراحی کنیم. هر پروژه به گونه ای طراحی شده است که دوام داشته باشد و برای نسل های آینده از آن لذت ببرد.

 

دکوراتور داخلی در مقابل طراح داخلی در امارات

همانطور که در مورد کار با یک طراح داخلی یا دکوراتور داخلی فکر می کنید، مهمترین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که چه چیزی نیاز دارید. برای کمک به شما در تعیین اینکه کدام حرفه برای شما مناسب است، در اینجا چند سوال وجود دارد که می توانید از خود بپرسید. آیا به کسی نیاز دارید که کل پروژه را برای شما مدیریت کند و در ساخت و زیبایی شناسی کمک کند؟ استخدام یک طراح داخلی را در نظر بگیرید.

آیا امیدوارید یک اتاق در خانه خود را به روز کنید و به دنبال کسی هستید که دیدگاه های طراحی شما را زنده کند؟ شاید کار با یک دکوراتور داخلی بهترین انتخاب باشد.

آیا پروژه شما شامل ایجاد تغییرات عملکردی یا ساختاری است که ممکن است زمانی که چیزها به طور غیر منتظره ظاهر می شوند، حل آنها دشوار باشد؟ این ممکن است یک پروژه برای یک طراح داخلی باشد. آیا برای تعیین چشم انداز متمایز خود و ایجاد فضایی که شخصیت خانه شما را به روشی مدرن تجلیل کند به کمک نیاز دارید؟ این می تواند یک پروژه طراحی برای یک دکوراتور داخلی یا یک طراح داخلی باشد. هر دو می توانند به شما کمک کنند! درک نوع کمک طراحی به شما کمک می کند تا حرفه ای مناسب برای پروژه خود را انتخاب کنید.

 

برای کارتان در امارات طراحی حرفه ای را پیدا کنید که برای شما کار می کند!

استخدام یک طراح داخلی یا یک طراح دکوراسیون داخلی چیزی بیش از یک عنوان شغلی است. این در مورد این است که مطمئن شوند مهارت ها، تجربه و نمونه کارها آنها را به بهترین وجه برای این شغل مناسب می کند. از همکاری با یک دکوراتور داخلی که به دلیل مدیریت خوب ساخت و ساز در پروژه بازسازی شهرت دارد، نترسید. یک طراح داخلی با توجه به جزئیات ممکن است برای پروژه دکوراسیون داخلی شما مناسب باشد.

 

تفاوت بین طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی چیست؟

هنگامی که بسیاری از مردم اصطلاح “طراحی داخلی” را می شنوند، اغلب به HGTV، چالش های “تغییر اتاق” یا پروژه های دکور DIY در Pinterest فکر می کنند. اما چیزی که آنها در واقع به آن فکر می کنند دکوراسیون داخلی است. در حالی که دکوراسیون در ایجاد فضاهای نشیمن کاربردی و زیبا نقش دارد، کار یک طراح داخلی از جنبه های مهم با دکوراسیون داخلی متفاوت است.

 

طراحی در مقابل تزئینات به طور خلاصه

در حالی که در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی همپوشانی وجود دارد، اما اساساً متفاوت هستند. طراحی داخلی هنر و علم درک رفتار افراد برای ایجاد فضاهای کاربردی در یک ساختمان است، در حالی که دکوراسیون داخلی مبلمان یا آراستن یک فضا با عناصر تزئینی برای رسیدن به زیبایی خاصی است. به طور خلاصه، طراحان داخلی ممکن است تزئین کنند، اما دکوراتورها طراحی نمی کنند.

 

کاری که طراحان داخلی در امارات انجام می دهند

فرآیند طراحی داخلی از یک روش سیستماتیک و هماهنگ – شامل تحقیق، تجزیه و تحلیل و ادغام دانش در فرآیند خلاقانه – برای ارضای نیازها و منابع مشتری پیروی می کند. طراحان داخلی چه در یک فضای شرکتی یا مسکونی کار کنند، با به کارگیری راه حل های خلاقانه و فنی در ساختاری که عملکردی، جذاب و مفید برای کیفیت زندگی و فرهنگ ساکنین باشد، به چالش کشیده می شوند. طراحان باید به پوسته ساختمان پاسخ دهند و با آن هماهنگ باشند و موقعیت فیزیکی و بافت اجتماعی پروژه را تصدیق کنند. طراحان داخلی با اجرای راه حل های سنجیده می توانند فضاهایی را ایجاد کنند که تجربیات افراد ساکن در آنها را تا حد زیادی بهبود بخشد. به عنوان مثال، تحقیقات زیادی در مورد چگونگی تأثیر عناصر طراحی در مؤسسات بهداشتی بر بیماران انجام شده است. مطالعات نشان داده است که بهبودی بیماران جراحی که در اتاق خود منظره ای از مناظر داشتند سریعتر از بیمارانی که این کار را انجام نداده بودند بهبود یافت. مطالعه دیگری نشان داد نوزادانی که چرخه های نور روز را هنگام اقامت در بخش نوزادان تجربه می کردند، چرخه بیداری و خواب خود را زودتر از نوزادانی که در معرض نورهای ثابت و کم نور بیمارستان بودند، توسعه دادند.

 

الزامات حرفه ای برای طراحان داخلی در امارات

به دلیل پیچیدگی نقش خود، عموماً از طراحان داخلی انتظار می رود که به سطح تحصیلات بالاتری نسبت به دکوراتورهای داخلی دست یابند که نیازی به آموزش رسمی یا مجوز ندارند. علاوه بر یادگیری اصول به کارگیری دانش جمع آوری شده در فرآیند خلاقانه طراحی یک فضا، طراحان باید به قوانین و الزامات مقرراتی نیز پایبند باشند و اصول پایداری محیطی را تشویق کنند. بسیاری از ایالت‌های ایالات متحده و استان‌های کانادا قوانینی را تصویب کرده‌اند که طراحان داخلی را ملزم می‌کند مجوز یا ثبت نام داشته باشند – مدرک تحصیلی و آموزش رسمی آن ها – و بسیاری از آن ها به طور خاص نیاز دارند که همه طراحان داخلی مجری گواهینامه NCIDQ را برای نشان دادن تجربه و صلاحیت خود دریافت کنند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]