بازسازی آپارتمان امارات
16
آبان

بازسازی آپارتمان امارات

بازسازی آپارتمان امارات

بازسازی آپارتمان در امارات یکی از راه های به صرفه برای خانه دار شدن در امارات و اقامت این کشور است. آپارتمان های بازسازی شده از طریق فضاهای زندگی به روز شده به سلیقه شما، وسایل و امکاناتی که برای خریداران و اجاره کنندگان ارزش قائل هستند، به ساکنان یک اتحاد محتاطانه و خلاقانه از سبک سنتی و مدرن در کنار هم ارائه می دهند. با بازسازی خانه علاوه بر حفظ حس قدیمی و کلاسیک و خاطرات آن، از مزایای سبک مدرن نیز برخوردار خواهین شد. بازسازی همچنین باعث ایجاد اجاره بهتر، کاهش تعداد جای خالی، ارزش ملک بالاتر و برندسازی بهتر برای صاحبان ملک دارد.  اما آپارتمان های بازسازی شده دقیقاً چه هستند و اجاره کنندگان چه انتظاراتی از این نوع املاک می توانند داشته باشند؟ در این مقاله، بررسی خواهیم کرد که چرا مالکان و اجاره‌کنندگان به طور یکسان به نوسازی ملک به عنوان راهی عالی برای ایجاد تعادل بین ویژگی‌ها، موقعیت مکانی و ارزش نگاه می‌کنند. با دکوطرح همراه باشید تا مزایای بازسازی آپارتمان در امارات را بررسی کنیم و نوسازی را با آن مقایسه نماییم.

 

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

بازسازی آپارتمان امارات

بازسازی آپارتمان امارات، اما بازسازی یا بازیابی؟

امکان نوسازی، بازسازی، یا بازسازی مسکن مسکونی یا اداری وجود دارد. چه تفاوت هایی دارند؟ دکوطرح به زبان ساده این تمایزها را ایجاد می کند:

بازسازی فضاهای زندگی را تغییر می دهد، اغلب با وسایل جدید، تکمیل دیوارها و پوشش های کف. گاهی اوقات، بازسازی شامل وسایل جدید یا پنجره های کم مصرف نیز می شود. بازسازی، تغییر در ماهیت فضاهای زندگی را توصیف می کند. برای مثال، برداشتن یا جابجایی دیوار ممکن است یک پلان طبقه منسوخ و تکه تکه شده را به یک مفهوم باز با احساسی جادار تبدیل کند. در نهایت، یک بازسازی ویژگی اصلی یک ساختمان را بازیابی می‌کند و در عین حال امکانات مدرن مهمی را برای ساکنان فراهم می‌کند.

 

ویژگی های املاک بازسازی شده امارات

صاحبان املاک باید به دقت به ویژگی های ساکنان توجه کنند. تعیین اینکه رقابت چه چیزی را ارائه می دهد مهم است. بازسازی ها نیز باید به خوبی با حال و هوای محله ترکیب شوند. پروژه ها اغلب با تمیز کردن جامع و لایه های تازه رنگ چه در داخل و چه در خارج شروع می شوند.

«صاحبان ملک باید به دقت به ویژگی‌هایی که ساکنان ارزش دارند توجه کنند. تعیین اینکه رقابت چه چیزی را ارائه می‌کند مهم است.» املاک بازسازی شده مطلوب ویژگی های لوکس و پرتقاضا را ارائه می دهند. شما اغلب کفپوش های سطح بالا مانند کفپوش های چوبی، فرش های مخملی و کاشی های سرامیکی را خواهید یافت. وسایل استیل ضد زنگ و میزهای سنگی اغلب آشپزخانه آپارتمان های لوکس بازسازی شده را زیبا می کند. چراغ‌های ال‌ای‌دی نور شفاف و تمیز را در عین صرفه‌جویی در مصرف انرژی اضافه می‌کنند.

 

 امکانات رفاهی جامعه در امارات

بازسازی در سطح جامعه اغلب شامل یک لابی یا باشگاه به روز شده است. خدمات فراوان جدید نیز مستاجران را جذب می‌کند، از جمله استخرهای سبک استراحتگاهی، اسپا، پارک‌ها، کرایه اتومبیل، و ذخیره‌سازی رایگان دوچرخه.

 

بازسازی آپارتمان در امارات یک معامله برد- برد است!

در بازارهای شهری مطلوب، ساکنان اغلب مکان را در فهرست اولویت های خود رتبه بندی می کنند. برای مالک/توسعه‌دهنده، یک بازسازی اساسی راه‌حلی عالی برای املاک قدیمی در مکان‌های ایده‌آل است. در این سناریو، یک نوسازی موفق برای مالکان و مستاجران به طور یکسان یک برد برد است. یک بازسازی موفق اغلب ظاهر و احساسی تمیزتر و مجلل تر ارائه می دهد. فینیش‌ها و وسایل مناسب، آرامش را در پایان روز بسیار آرامش‌بخش‌تر می‌کنند. دلایل زیادی وجود دارد که اجاره‌کنندگان بازسازی با کیفیت را ترجیح می‌دهند. آن‌ها ممکن است به دنبال احساس بازتر، جادارتر و همچنین امکاناتی باشند که عموماً در خانه های قدیمی در دسترس نیستند، مانند مراکز تناسب اندام، استخرها، اینترنت پرسرعت، و مناطق مشترک ارتقا یافته. آشپزخانه به روز برای کسانی که دوست دارند وقت خود را صرف پخت و پز و پخت و پز کنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فضاهای نشیمن بازسازی شده نیز برای کسانی که گه گاه با خانواده و دوستان خود سرگرم می‌شوند، محبوب است و امکانات موجود در محل، سبک زندگی فعال را تقویت می‌کند.

 

بازسازی آپارتمان امارات و زمان بندی بازسازی ها

مالکان و توسعه دهندگان مسکن چند خانواری باید با احتیاط زمان نوسازی خود را انجام دهند. در برخی موارد، مستاجران احتمالی به طور مداوم گزینه های فرسوده و قدیمی را به نفع موارد بازسازی شده دور می زنند. همچنین مشکل عملی افزایش هزینه تعمیرات وجود دارد. با بازسازی، جلوگیری از اشتباهات مهم است. به عنوان مثال، میزهای کوارتز ممکن است در یک محیط ارتقای کاملی داشته باشند و در مکان دیگر از جای خود خارج شوند. گاهی اوقات، قدمت یا چیدمان ساختمان باعث می شود بازسازی کامل هزینه زیادی نداشته باشد. مستاجران آینده نگر فهیم هستند و می توانند تفاوت بین نوسازی حرفه ای و نوسازی با نرخ پایین را تشخیص دهند. دومی ممکن است پس‌اندازهای کوتاه‌مدت را به همراه داشته باشد اما گردش مالی و مشاغل خالی را در طول زمان افزایش دهد. از سوی دیگر، بازسازی های موفق، مستاجران را راضی نگه می دارد.

 

املاک بازسازی شده لوکس در امارات برای اجاره کننده ها

متأسفانه اجاره‌نشین بودن می‌تواند باعث شود احساس اجاره‌نشینی کنید. پس از مدتی، کف‌پوش ارزان و آشپزخانه قدیمی می‌تواند به سراغ شما بیاید، و ممکن است خودتان را بیابید که آرزو می‌کردید فقط مالک آن مکان بودید تا بتوانید آن را تعمیر کنید. اما اجاره‌کنندگان می‌توانند فضای خود را نیز شخصی‌سازی کنند. در واقع، شما می توانید بدون شکستن بودجه خود – یا اجاره خود، تغییرات زیادی در اجاره ایجاد کنید. قبل از شروع کار، صاحبخانه خود را وادار کنید تا با تغییرات دائمی بیشتری موافقت کند – مانند نقاشی. بدون تایید کتبی، صاحبخانه شما می تواند شما را جریمه کند یا سپرده شما را نگه دارد. در ادامه راه هایی برای نوسازی و بازسازی خانه و یا بازسازی آپارتمان امارات به شما پیشنهاد می کنیم.

  • خانه خود را دوباره رنگ کنید: یک لایه رنگ می تواند یک اتاق را کاملا متحول کند. به عنوان مثال، نظر یک مشتری خارجی را بشنوید: آخرین خانه اجاره ای من تقریباً عالی بود – با این تفاوت که صاحبخانه دیوارها را به رنگ برف زرد رنگ کرده بود. پس از چند ماه تلاش برای زندگی با رنگ وحشتناک، در نهایت ۵۰ دلار روی مقداری رنگ خاکستری روشن سرمایه گذاری کردم و در یک آخر هفته دیوارها را پوشاندم. مثل زندگی در یک آپارتمان نوساز بود.
  • برای بازسازی آپارتمان امارات وسایل روشنایی را تعویض کنید: وسایل روشنایی در اجاره معمولا ارزان، برنجی و زشت هستند. خوشبختانه، اگر با ابزارها مسلط هستید، می‌توانید وسایل زشت را با وسایلی که دوست دارید عوض کنید – و بعد از اینکه از خانه بیرون می‌روید، فقط وسایل زشت را دوباره داخل کنید.
  • کلیدهای چراغ را تعویض کنید: تعویض کلیدهای روشنایی یک راه کم هزینه و سریع برای زیباسازی اتاق است، به خصوص که اجاره ها همیشه پلاستیک های ارزان قیمت دارند. شما می توانید سبک های مختلف را در هر فروشگاه سخت افزاری پیدا کنید.
  • یک ظاهر با فضایی باز ایجاد کنید: کابینت های آشپزخانه در اجاره من ارزان و قدیمی بودند، بنابراین ظاهر جدیدی به آن‌ها دادم. درهای بالای کابینت را برداشتم، دیوارهای پشتی را با کاغذ قفسه تزئین شده پوشاندم و ظروفم را داخل آن نشان دادم.
  • کفپوش قدیمی را بپوشانید: شما همیشه می توانید کفپوش قدیمی مشمع کف اتاق یا کاشی ترک خورده را با یک فرش بپوشانید، یا می توانید کفپوش متحرک بخرید تا کل کف را بپوشانید. فروشگاه‌های سخت‌افزار، کف‌پوش بامبو و فرش‌های مربعی را می‌فروشند که می‌توانید بدون چسباندن آن‌ها را دراز بکشید.
  • فضای کانتر بیشتری اضافه کنید: به نظر می رسد که خانه های اجاره ای هرگز فضای کافی برای نگهداری وسایل شما ندارند. چندین فروشگاه سخت‌افزار و مکان‌های دکور خانه، جزایر آشپزخانه یا بلوک‌هایی را بدون نیاز به نصب می‌فروشند.
  • فضای ذخیره سازی را اضافه کنید: نظر یک مشتری خارجی: حمام اجاره ای من با یک کمد داروی کوچک همراه بود که فضای ذخیره سازی کافی نداشت. من یک کابینت روشویی، یک قفسه حوله و یک قفسه نگهداری از یک فروشگاه بزرگ به قیمت حدود ۱۰۰ دلار خریدم.
  • کاشی های خانه امارات را برای بازسازی ارتقا دهید: در حالی که صاحبخانه شما احتمالاً اگر کاشی را پاره می کردید ورق می زد، هنوز هم می توانید آن را کمی تغییر دهید. برچسب های کاشی در انواع و اقسام طرح های مختلف وجود دارند و روی کاشی های موجود شما می چسبند. برچسب های کاشی را می توانید در مغازه های دکور خانه و برخی از فروشگاه های سخت افزار پیدا کنید.
  • می توانید دوش خانه را بهتر کنید: می توانید به راحتی سر دوش را با یک آچار و مقداری نوار لوله کشی جایگزین کنید.برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.موفق باشید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]