آینه کاری در امارات
16
آبان

آینه کاری در امارات

آینه کاری در امارات

آینه کاری، سلاح مخفی یک دکوراتور!

سلاح مخفی یک دکوراتور، یعنی آینه ها چیزی بیش از یک شیء عملی هستند که در آن می توانید انعکاس صورت خود را بررسی کنید. در دست راست می توان از یک آینه زیبا برای تقویت نور، افزودن درام، ایجاد انعکاس های جالب و نماهای قاب استفاده کرد. فراتر از حمام فکر کنید و به پنج نکته اصلی طراحی ما برای استفاده از آینه برای تغییر خانه خود نگاه کنید. در ادامه این تکنیک ها نیز از مزایا و نحوه استفاده از آینه و آینه کاری در امارات سخن خواهیم گفت، با دکوطرح همراه باشید!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

آینه کاری در امارات

استفاده از آینه برای روشن کردن اتاق های شما در خانه

برای افزایش میزان نور طبیعی در اطراف اتاق، به سادگی یک آینه را در مقابل یا در کنار پنجره قرار دهید. مهم نیست که آسمان بیرون چقدر تاریک باشد، از نور روز استفاده می کند. هرچه آینه بزرگتر باشد، فضای روشن تر و بزرگتر احساس می شود. به عنوان مثال، در اتاق خواب، آینه سرزی قطعه مناسبی است که فضا را سبک‌تر و بازتر می‌کند – به‌خصوص زمانی که بالای یک کمد آینه‌ای قرار می‌گیرد. یک لحظه در مورد آن فکر کنید.

با این حال، فقط نور طبیعی نیست که می توان به این روش دستکاری کرد. آینه ها به طور موثر بر خروجی سایر منابع نور نیز تأکید دارند. اگر وظیفه دارید یک فضای غاردار یا یک گوشه تاریک را تزئین کنید، قرار دادن یک آینه در نزدیکی یک چراغ رومیزی می تواند تفاوت را ایجاد کند.

 

نحوه ایجاد یک نقطه کانونی با یک آینه کاری در امارات

وقتی صحبت از انتخاب هنرهای تزئینی برای خانه شما می شود، آینه ای با قاب حکاکی شده تزئینی می تواند به اندازه یک نقاشی تأثیر بگذارد. مانتل‌ها اغلب مکان محبوبی هستند که بالای آن آینه آویزان می‌شود، اما در اتاق‌هایی که فاقد این ویژگی هستند، یک قطعه بزرگ مانند آینه ابزاری عالی برای دیکته کردن مرکز اتاق است. روش دیگر، با استفاده از گروهی از آینه های کوچکتر برای دمیدن زندگی جدید به یک دیوار ساده آزمایش کنید. چه یکنواختی را انتخاب کنید – آینه هایی با همان شکل و با همان قاب رنگی – یا ترکیبی متنوع از طرح ها و اندازه ها را انتخاب کنید، نتیجه یک بیانیه درخشان خواهد بود.

 

با آینه خود یک پنجره بسازید!

در اتاق‌های بدون پنجره – معمولاً حمام‌ها – یک آینه می‌تواند دنیای متفاوتی ایجاد کند. بزرگ شوید و یک طرح بزرگ انتخاب کنید تا واقعاً درخشندگی را به حداکثر برسانید. یکی دیگر از ترفندهای هوشمندانه در مناطق تاریک خانه (به راهروها فکر کنید) این است که آینه ای را انتخاب کنید که برای تقلید از شکل یک قاب پنجره سنتی طراحی شده باشد، مانند آینه دیواری پنجره ای. به طور موثر، شما این توهم را ایجاد می کنید که نور از طریق شیشه پنجره می ریزد. آینه ای با طرح شبدر روی دیوار، چشم را به بالای صندوق کوچکی از کشوها می کشاند

 

با اشکال و تقارن بازی کنید

با چسبیدن به آینه‌های مستطیل شکل سنتی، از کاربردی بودن و کارکردی خود غافل نشوید – با شکل‌های کمتر متعارف، می‌توانید سرگرمی زیادی داشته باشید. قرار دادن و موقعیت یابی نیز قابل تفسیر است. برای مثال، آینه عمودی را به صورت افقی پشت تخت و به جای تخته سر آویزان کنید. این هم تعجب آور و هم تاثیرگذار است. و چرا سعی نمی کنید یک نما را کادربندی کنید؟ هنگامی که آینه ها به صورت جفت در دو طرف پنجره یا درگاه استفاده می شوند، حس تعادل و هماهنگی ایجاد می کنند و سمت مخالف اتاق را از جلو به عقب و همچنین از چپ به راست منعکس می کنند.

 

آینه ها را در فضای باز خانه تان در امارات فراموش نکنید

آینه ها به دیوارهای داخلی خانه شما محدود نمی شوند: آنها را به بیرون ببرید و از آنها برای وارد کردن نور طبیعی بیشتر به یک پاسیو رو به شمال، یک باغ در سطح زیرزمین یا یک حیاط سایه دار استفاده کنید. یک آینه که در مقابل تکه ای از فضای سبز قرار دارد، توهم بزرگتری از فضا و همچنین حسی از هوس ایجاد می کند. در اینجا واقعاً هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد: با مجموعه ای از آینه های کوچک و غیرعادی که به دیوار آویزان شده اند بازی کنید، یا یک آینه بلند را به ریل بالکن (یا دیوار) تکیه دهید. برای اشاره ای به استایل الهام گرفته از تعطیلات. برای الهام و ایده های بیشتر، مجموعه آینه های ما را مرور کنید.

تسلط بر تزیین و دیزاین کردن با آینه آسان است – اما واقعاً تنها در صورتی می توانید از جلوه های آنها نهایت استفاده را ببرید که ترفندهای تجارت برای قرار دادن آن ها را به درستی بدانید، وزن مناسب قاب و طراحی قاب را انتخاب کنید. آینه‌ها یک ویژگی طراحی فوق‌العاده همه‌کاره هستند که در عین به حداکثر رساندن نور و تقویت حس فضا، جذابیت و جذابیت آنی را اضافه می‌کنند. ما به روش‌های شگفت‌انگیزی برای استفاده موفقیت‌آمیز از آینه‌ها نگاه می‌کنیم تا خانه شما روشن‌تر و بزرگ‌تر شود.

 

تزئینات با آینه: ترفندهای طراحان داخلی

تزیین با آینه بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید. البته، برخی از اتاق‌ها انتخاب واضحی از محل قرارگیری را ارائه می‌دهند و برخی از سبک‌های قاب انتخاب آسانی هستند… اما از این نکات طراحی داخلی استفاده کنید تا از تزئینات آینه خود نهایت استفاده را ببرید.

 

مطمئن شوید که انعکاس آینه شایسته است

لوسی سنت جورج از Rockett St George می‌گوید: «ما همیشه توصیه می‌کنیم به دنبال بزرگترین آینه‌ای بروید که می‌توانید از هر پرتو نوری که از انعکاس آینه‌تان به دست می‌آید بهترین استفاده را داشته باشید. به‌طور سنتی، آینه‌ها اغلب از دیوارها آویزان می‌شوند یا روی یک مانتو قرار می‌گیرند تا سقف و دیوارهای مقابل شما را منعکس کنند. بنابراین، مطمئن شوید که آنچه در انعکاس نشان داده می‌شود را در نظر می‌گیرید و یک لوستر نمایشی یا دیوار گالری افسانه‌ای از آثار هنری را انتخاب کنید تا فاکتور شگفت‌انگیز را افزایش دهید. ترفند هوشمندانه بازتاب به این معنی است که شما اکنون دو مورد از این ویژگی ها را خواهید داشت، بنابراین هر چه جسورتر و زیباتر باشد، بهتر است.

 

روی پانل های شیشه ای سفارشی برای طاقچه ها سرمایه گذاری کنید

طاقچه ها یک فضای معماری بسیار مفید در یک اتاق نشیمن هستند، از آنها می توان برای قفسه کتاب، نمایش آثار هنری استفاده کرد، یا به جای آن از آنها برای روشن کردن و بازتاب استفاده کرد. هنری پریدو، طراح داخلی مستقر در لندن، می‌گوید: «افزودن پانل‌های دیواری آینه‌ای قدیمی سفارشی در فرورفتگی‌های دو طرف شومینه در یک اتاق نشیمن بزرگ، سطح انعکاسی ظریف و نوری ملایم و پراکنده در فضا ایجاد می‌کند.» “استفاده از این تکنیک verre églomisé یک راه دوست داشتنی برای منحرف کردن چشم فراتر از عناصر اصلی و تاکید بر تمام تصویرهای کوچک غیرمنتظره داخل اتاق است.”

 

 یک آینه دیواری نصب کنید

در حالی که یک تصویر بزرگ ممکن است بر یک اتاق – و به ویژه یک اتاق کوچک – غلبه کند، یک آینه بزرگ برعکس عمل می کند. تا زمانی که قاب خیلی حجیم نباشد (در مورد زیر توضیح می‌دهیم)، یک آینه بزرگ‌تر فقط باعث می‌شود اتاق بزرگ‌تر و روشن‌تر به نظر برسد، بنابراین جرأت داشته باشید طرحی را انتخاب کنید که در سمت بزرگ‌تر باشد نه طرحی با نسبت‌های متوسط‌تر. و اگر فضای کمی برای آویزان کردن آینه برای دیوار وجود دارد، یک آینه روی زمین یک گزینه عالی است. با این حال، اگر هدف شما تاثیر چشمگیر است، می توانید از یک متخصص بخواهید که یک دیوار آینه ای کامل را بسازد تا اندازه اتاق نشیمن شما دو برابر شود – به هر حال از نظر بصری.  همچنین به تقارن ایجاد شده توسط دو لوستر و مبل توجه کنید، این ساختاری به طرح می دهد، شما نمی خواهید آن را خیلی شلوغ کنید زیرا در آینه منعکس می شود.

 

با آینه ها یک دیوار آینه گالری مانند ایجاد کنید

آینه ها نه تنها برای انعکاس نور عالی هستند، بلکه می توانند به شما این فرصت را بدهند که تصویری بسازید، به خصوص زمانی که به عنوان یک گالری آویزان می شوند و یک نقطه کانونی منعکس کننده نور و افزایش دهنده فضا ایجاد می کنند. آینه‌های گرد همچنین می‌توانند فضایی را که با مواد سخت تجهیز شده است نرم کنند – و بهتر از قطعات مربع یا مستطیل روی دیوارهایی با شکل نامناسب مناسب هستند.

 

نسبت ها را در آویزان کردن آینه درست در نظر بگیرید

درست کردن اندازه آینه بسیار مهم است – و کوچک بودن بیش از حد یک مسئله طراحی بیشتر از انتخاب آینه ای است که برای فضا خیلی بزرگ است. بنابراین، وقتی نوبت به انتخاب آینه می رسد، اطمینان حاصل کنید که عرض آن به اندازه مانتل یا فقط چند اینچ از هر طرف کوچکتر باشد. برای ایجاد احساس بلندتر سقف، با ارتفاع آینه خود نیز سخاوتمندانه رفتار کنید – توجه داشته باشید که چگونه آینه کاملا متناسب در این اتاق نشیمن طراحی شده توسط طراحی داخلی کیتی مک‌کرام درست بالای قفسه‌های بالای طاقچه‌ها می‌رسد.

 

از قرار دادن آینه ها به طور حداکثری اطمینان حاصل کنید

Jenna Choate، یکی از بنیانگذاران استودیوی طراحی داخلی، داخلی توضیح می دهد: «قرار دادن استراتژیک آینه ها در جایی که نور به طور طبیعی می ریزد یکی از قدیمی ترین اما بهترین ترفندهای کتاب است، نور طبیعی را افزایش می دهد و اتاق را بسیار بزرگتر و روشن تر نشان می دهد. “یک آینه با دقت قرار داده شده در مقابل یک پنجره، نور طبیعی و فضای سبز را به یک اتاق کوچکتر منعکس می کند و به ورود فضای باز به داخل کمک می کند.” همچنین شایان ذکر است که چگونه یک آینه می‌تواند در یک طرح قرار گیرد – با در نظر گرفتن این تصویر به عنوان مثال، قاب سیاه و سفید باریک در میز قهوه‌خوری، قاب‌های پنجره و آثار هنری دنبال می‌شود و ظاهری منسجم ایجاد می‌کند که برای بوت کردن شیک است.

 

از خاصیت فریبنده آینه ها بهره ببرید

زیبایی آینه ها در این است که در اشکال و اندازه های مختلف، مینیمالیستی و حداکثری وجود دارند. ما در بالا به قرارگیری اشاره کردیم، و همیشه به این نیست که یک آینه در مکان‌های واضح مانند بالای مانتل ظاهر شود، آنها می‌توانند زمانی که در نقاط مبهم‌تری نیز قرار می‌گیرند به خوبی کار کنند. این آینه وینتیج خیره کننده با جزئیات پرآذین آن، بقیه طرح اتاق نشیمن را توسط طراح داخلی آتنا کالدرون کاملاً منعکس می کند و چشم را فریب می دهد تا تصور کند فضا بزرگتر از آن چیزی است که هست.

 

طرح آینه ای را انتخاب کنید که شبیه یک پنجره باشد

هرچه آینه بزرگ‌تر باشد، نور بیشتری می‌توانید منعکس کنید و به عقب بازتاب کنید – که پادزهر عالی برای فضایی است که در سمت کوچک قرار دارد و فاقد نور است. منظور ما فقط انتخاب یک مستطیل اصلی نیست، مبتکر باشید و طرحی را انتخاب کنید که جذابیت تزئینی داشته باشد – یک صفحه منحنی زیبا که شبیه یک پنجره قدیمی ویکتوریایی است، فضای شما را هم از نظر کاربردی و هم از نظر سبک کاملاً افزایش می دهد. چشم انداز.

 

یک سبک قاب را متناسب با طرح خود انتخاب کنید

وزن قاب هنگام تزئین با آینه مهم است. قاب‌های آینه‌ای بزرگ، حجاری‌شده، متراکم یا تیره‌رنگ برای آینه‌های بزرگ در اتاق‌های بزرگ با سبک سنتی یا برای آینه‌های کوچکی که شما انتخاب کرده‌اید به عنوان نقطه کانونی مناسب هستند (دوباره در ادامه به آن‌ها بیشتر می‌پردازیم). در فضاهای امروزی تر، آینه هایی با کادربندی ظریف تر انتخاب بهتری هستند. اگر اتاق شما به خصوص کوچک است، آینه های بدون قاب فضا را بدون ضربه زدن به آن افزایش می دهند.

 

آینه ها را به عنوان یک عنصر تزئینی انتخاب کنید

آینه ها را می توان مانند عکس ها و نقاشی ها به عنوان یک ویژگی به خودی خود استفاده کرد. بنابراین، اگر فضایی برای پر کردن اتاق دارید و آینه‌ای با قاب زیبا پیدا کرده‌اید، مطمئن شوید که دقیقاً مانند یک عکس نمایش داده شده و در موقعیت قرار گرفته است – برای نشان دادن.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]