بازسازی خانه لواسان
17
آذر

بازسازی خانه لواسان

بازسازی خانه لواسان

بازسازی خانه لواسان کشور با بالاترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت!

اگر شما هم قصد بازسازی خانه لواسان کشور خود را دارید، کمی دست نگه دارید و این مقاله دکوطرح را به دقت مطالعه و بررسی کنید! در این جا راه های مفید و تست شده ای برای کاهش هزینه های بازسازی خانه برای شما داریم. هزینه های بازسازی خانه می تواند به سرعت افزایش یابد. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید برای بازسازی ارزان تر برنامه ریزی کنید. پس با ما همراه باشید!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

بازسازی خانه لواسان

بزرگ ترین نگرانی همه برای بازسازی خانه لواسان کسری بودجه است!

با تفکر استراتژیک در مورد طراحی، مصالح و زمان بندی، می توانید هزینه ها را بدون کاهش گوشه ها کاهش دهید. در مقاله زیر، ما راه هایی را از بزرگ تا کوچک به عنوان انتخاب دیوارپوش بر روی چراغ فرو رفته نشان می دهیم. اما یک حقیقت جهانی دیگر در مورد بهسازی خانه این است که هر چیز کوچکی جمع می شود. بنابراین یکی دیگر از ملاحظات مهم برای شروع تصمیم گیری در مورد تخریب یا عدم تخریب کل خانه و شروع از ابتدا است.

 

آیا بازسازی از ساختن خانه جدید در لواسان کشور ارزان تر است؟

پل ایروین در منطقه واشنگتن، می گوید: “اکثر مشتریان نمی خواهند این کلمات را بشنوند،” اما واقعاً باید در بازسازی های اصلی مورد توجه قرار گیرد. ” پس از جمع آوری اعداد و ارقام، صاحبان به این نتیجه رسیدند که به روز کردن خانه، یک کلبه تابستانی سابق، به همان اندازه هزینه دارد که برای تکثیر جدید هزینه شود. مالک می گوید: “با هزینه اضافی نسبتاً ناچیز، همه مزایای ساخت و ساز جدید را حفظ می کنیم در حالی که شخصیت و احساس خانه قدیمی خود را حفظ می کنیم.”

 

افزایش کارایی در بازسازی خانه لواسان

اگر بتوانید آشپزخانه خود را سازماندهی و تجهیز کنید تا بیشترین استفاده را داشته باشد، ممکن است نیازی به تخریب دیوارها برای به دست آوردن سطح مربع نباشد. با تعویض قفسه های جا به جا با کشوهای کشویی به ارتفاع ۸ اینچ، که دارای قفسه های مخصوص کنسرو و سایر اقلام است، شروع کنید.  قبل از بریدن یک حفره بزرگ در کنار خانه و چیدمان مجدد قاب، روش های کمتری برای تهاجم – و ارزان تر – برای ثبت نور در نظر بگیرید. به عنوان مثال، برای روشن کردن حمام یا راهرو بدون پنجره، می توانید یک “لوله نور” نصب کنید که بین چوب سقف و قیف های خورشید به فضای نشیمن می لغزد. هزینه های بلند مدت بازسازی خانه را در نظر بگیرید، نه فقط سودهای کوتاه مدت در بازسازی خانه به عنوان مثال، اگر افزودنی شما نیاز به روکش چوبی دارد، می توانید در دراز مدت با تسویه حساب برای انواع پیش رنگ و پیش رنگ بیشتر پس انداز کنید.

 

تا می توانید از پیمانکار و مجری بازسازی خانه ی خود اطلاعات دریافت کنید

در مورد مواردی مانند کفپوش، از پیمانکار فرعی خود بپرسید که آیا سهام شانس و پایان کار از سایر مشاغل باقی مانده است یا خیر. بسته به مقیاس پروژه شما، ممکن است نیازی به کمیسیون معماری کامل نداشته باشید، که شامل جلسات گسترده، بازدیدهای متعدد از محل کار و چندین مجموعه از نقشه های ساختمانی، به میزان حدود ۸ درصد از بودجه ساخت پروژه است. شاید بتوانید از طراحی معمار با مشاوره یکبار طراحی استفاده کنید.

 

همکاری در فرآیند بازسازی خانه خود در لواسان

اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، وارد شوید و کمک کنید. می توانید عایق بندی کنید، می توانید رنگ کنید، می توانید سنباده بزنید.

 

نکته تخصصی: سینک آشپزخانه را در بازسازی خانه جابجا نکنید

سینک آشپزخانه یا توالت، اگر می توانید از آن اجتناب کنید. ریچارد ترتوی، کارشناس لوله کشی و گرمایش خانه قدیمی می گوید: “این اغلب بزرگترین بخش افزایش قیمت لوله کشی می شود.” اگر طرح جدید شما مستلزم جابجایی توالت است، از فرصت برای ارتقاء لوله ها به طور همزمان استفاده کنید. ریچارد می گوید: “این کار در طولانی مدت باعث صرفه جویی در پول شما می شود.”

 

سعی کنید در بازسازی خانه لواسان کشور زود تصمیم بگیرید

اگر در مورد آنچه می خواهید کاملاً مشخص نیستید، باید برآورد پیمانکار خود، که کمک هزینه نامیده می شود، تکیه کنید و تصور او از آنچه قابل قبول است ممکن است کاملاً متفاوت از شما باشد. تام سیلوا می گوید: “نود و هشت درصد مواقع کمک هزینه ها بسیار کم است.” به عنوان مثال، ممکن است شما یک پشت چاشنی کاشی شیشه ای را در ذهن داشته باشید، اما پیشنهاد پیمانکار شما سرامیک بوده است. اگر بودجه کافی دارید، بازسازی کف ممکن است گران به نظر برسد و اگر نمی توانید کفپوش زیر بودجه خود پیدا کنید، باید در بازسازی سایر موارد با توجه به طراحی کف خود سرمایه گذاری کنید. کلید بازسازی یا تزئین مجدد خانه به زیبایی و ارزان این است که برای خود هدفی در نظر بگیرید و یک تصویر کامل از آنچه می خواهید ترسیم کنید و سپس گام به گام هر قسمت از خانه خود را همانطور که در بالا ذکر شد بازسازی کنید.

 

آشپزخانه و انبار در بازسازی خانه لواسان

اگر در حال دکوراسیون بازسازی خانه خود هستید، احتمالاً سعی می کنید آشفتگی را از بین ببرید و فضای ذخیره سازی خود را نیز به حداکثر برسانید. با استفاده از حداکثر ظرفیت آشپزخانه می توانید مشکلات ذخیره سازی خود را به حداقل برسانید. به منظور انجام این کار با بودجه کم، می توانید کابینت آشپزخانه یا ذخیره مواد اولیه بازیافتی در خانه خود را انجام دهید یا از مغازه های صرفه جویی در منطقه خود استفاده کنید. هیچکس فضای آشپزخانه شما را بهتر از شما نمی داند و فضای ذخیره سازی شما نیاز به ساخت کابینت آشپزخانه برای ذخیره سازی دارد نه تنها به شما در صرفه جویی در هزینه و استفاده مجدد از مصالح قدیمی در خانه کمک می کند، بلکه این اطمینان را نیز می دهد که شما دقیقاً آنچه را که نیاز دارید می سازید. اگر در حال حاضر کابینت هایی دارید که برای ذخیره سازی کافی هستند، نیازی به تعویض آن ها ندارید، فقط می توانید آن‌ها را دوباره رنگ آمیزی کنید تا آشپزخانه شما به خوبی نو به نظر برسد. به گفته مارک اپلتون، “نیمی از تجربه زندگی در داخل خانه دیدن بیرون از منزل است” بنابراین هنگام بازسازی خانه خود پنجره های بزرگ نصب کنید. با این حال، شما ممکن است بودجه لازم را برای تعویض پنجره ها نداشته باشید، در این صورت با رنگ بازی کنید و پنجره های خود را با سایه روشن تر از بقیه اتاق رنگ آمیزی کنید تا نور بیشتر از پنجره ها وارد شود.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]