بازسازی ویلا لواسان
17
آذر

بازسازی ویلا لواسان

بازسازی ویلا لواسان

قبل از تصمیم و شروع برای بازسازی ویلای لواسان بخوانید!

شما در حال بازسازی هستید زیرا می خواهید خانه شما زیباتر به نظر برسد و احساس راحتی بیشتری در آن کنید. شاید هم می خواهید بخش هایی از خانه خود را تعمیر و ترمیم کرده و آن را کاربردی تر کنید. گام اول و مهم ترین چیزی که باید در نظر بگیرید این است طرح بازسازی خانه خود را به عنوان یک طرح تجاری در نظر بگیرید یا به عنوان پروژه خاصی که از ابتدا شروع کرده اید. اگر معماری استخدام می کنید، او برای شما برنامه ریزی می کند، اما اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، اولین قدم این است که مسئولیت پروژه را به عهده بگیرید و این کار را با خودتان انجام دهید. در این مقاله ما چند ایده را در مورد اینکه چگونه می توان خانه خود را با بودجه نوسازی کرد به اشتراک می گذاریم، پس با دکوطرح همراه باشید!

کلید بازسازی ویلای لواسان شما با بودجه و در عین زیبایی، در درجه اول برنامه ریزی موثر کل فرایند است. بخش های زیر نشان می دهد که چگونه می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید، کل برنامه های بازسازی خود را به زیر برنامه ها تقسیم کنید و خانه خود را به طور موثر بازسازی کنید. اگر به دنبال یافتن راه های برتر برای بازسازی خانه خود به شکلی زیبا و اقتصادی هستید، موارد زیر را بخوانید. در آخر هم اگر سوالی درمورد ساخت و یا بازسازی ویلا در لواسان دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان دکوطرح بهره ببرید!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

بازسازی ویلا لواسان

برنامه ریزی، کلید یک بازسازی موثر در لواسان

همانطور که قبلاً ذکر شد، برنامه ریزی موثر کلید بازسازی موثر است. اگر در حال بازسازی خود هستید، باید بر روی تصویر بزرگتر و قسمت های کوچکتر تمرکز کنید. شاید این جمله را شنیده باشید “کل از مجموع اجزای آن بزرگتر است”، می توانید همان استراتژی را در پروژه نوسازی خانه خود اعمال کنید و برای هر منطقه در خانه خود یک طرح نوسازی طراحی کنید. اگر معماری را برای بازسازی استخدام کنید، او نیازهای شما را ارزیابی کرده و سپس مطابق آن بازسازی می کند. در این مورد از آنجا که شما مسئول هستید، باید خواسته های خود را مورد بحث قرار دهید، هدف نهایی خود را برای هر فضای خانه بنویسید و هدف کلی را تعیین کنید  و سپس به موارد زیر بروید:

بودجه بندی بازسازی ویلا لواسان

از آنجا که شما می خواهید خانه خود را از نظر اقتصادی بازسازی کنید، برای شما مهم است که کل هزینه محدودیت هزینه را تعیین کنید. مهم است که در بودجه بندی به خاطر داشته باشید که نمی توانید بودجه خود را بیش از حد تخمین بزنید، بودجه خود را دست کم نگیرید و سپس به تحقیق در مورد موارد مورد نیاز خود بپردازید.

 

 پژوهش برای بازسازی ویلای لواسان

هنگامی که تحقیقات خود را شروع می کنید از تعداد گزینه هایی که دارید شگفت زده خواهید شد. لامپ زیبایی که در یک فروشگاه گران قیمت دوست داشتید را می توانید با قیمت پایین تری از جاهای دیگر خریداری کنید. بنابراین، هنگام بازسازی خانه با بودجه لطفاً به خاطر داشته باشید که اگر برای یافتن مبلمان مورد علاقه خود، رنگ موردنظر یا تزئیناتی که در خانه خود می خواهید تحقیق کنید، به احتمال زیاد بیشتر لوازم را با قیمتی ارزان پیدا خواهید کرد. از خرید آنلاین، فروشگاه های دست دوم و فروشگاه مبلمان دست دوم استفاده کنید و ببینید تا کجا پیش خواهید رفت. برای دستورالعمل های گام به گام در مورد اینکه چگونه می توانید خانه خود را زیبا و در عین حال اقتصادی تزئین کنید، لطفاً موارد زیر را بخوانید:

درهای ویلای لواسان اولین تأثیر را ایجاد می کنند

اولین برداشت از خانه شما درب شماست. اگر نمی توانید در را به طور کامل تغییر دهید و درب موجود شما در وضعیت خوبی است، باید درب خود را دوباره رنگ آمیزی کنید. درهای شما می توانند بر روشنایی اتاق شما نیز تأثیر بگذارند و می توانید از این تکنیک عالی که طراحی داخلی امی لاو استفاده می کند، بهره مند شوید: “هنگام برخورد با یک اتاق تاریک، هر رنگی که روی دیوارها استفاده می شود، من سقف، تزئینات و درها را نقاشی می کنم. همرنگ ولی ۵۰ درصد روشن تر بیش از حد یک سایه می تواند بر فضا غلبه کند. “بنابراین، هنگام بازسازی با بودجه، اگر درب خانه خود را دوباره رنگ آمیزی می کنید، سعی کنید از سایه های مختلف با توجه به غلظت نور در خانه خود استفاده کنید تا روشنایی خانه خود را آنطور که می خواهید بهینه کنید.

 

رنگ ویلای لواسان بر روشنایی تأثیر می گذارد

همانطور که قبلاً ذکر شد، نقاشی بر نور تأثیر می گذارد و هنگام بازسازی خانه می توانید رنگ جدیدی را انتخاب کنید. در این صورت اگر از قبل هزینه دارید که پالت های رنگی مختلف خریداری کنید ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد. اگر بودجه محدودی دارید و پالت سیاه و سفید را انتخاب کنید، به خانه شما جلوه ای مدرن و پیچیده می بخشد و این تضمین را خواهید داشت که هرگز نمی توانید با سفید یا مشکی اشتباه کنید.

 

ویلای کوچک لواسان را بزرگ تر نشان دهید

اگر در حال نوسازی هستید تا یک خانه کوچک بزرگتر از راهی ارزان و زیبا برای رسیدن به این هدف استفاده کنید، استفاده از آینه است. این یک تکنیک ارزان است، اما توسط یکی از مشهورترین معماران زمان خود، سر جان سوان، که از آینه در اتاق صبحانه خانه خود در لندن استفاده می کرد، استفاده می شود.

 

آشپزخانه و انبار در بازسازی ویلای لواسان

اگر در حال دکوراسیون بازسازی خانه خود هستید، احتمالاً سعی می کنید آشفتگی را از بین ببرید و فضای ذخیره سازی خود را نیز به حداکثر برسانید. با استفاده از حداکثر ظرفیت آشپزخانه می توانید مشکلات ذخیره سازی خود را به حداقل برسانید. به منظور انجام این کار با بودجه کم، می توانید کابینت آشپزخانه یا ذخیره مواد اولیه بازیافتی در خانه خود را انجام دهید یا از مغازه های صرفه جویی در منطقه خود استفاده کنید.

هیچکس فضای آشپزخانه شما را بهتر از شما نمی شناسد و فضای ذخیره سازی شما نیاز به ساخت کابینت آشپزخانه برای ذخیره سازی دارد نه تنها به شما در صرفه جویی در هزینه و استفاده مجدد از مصالح قدیمی در خانه کمک می کند، بلکه این اطمینان را نیز می دهد که شما دقیقاً آنچه را که نیاز دارید می سازید. اگر در حال حاضر کابینت هایی دارید که برای ذخیره سازی کافی هستند ، نیازی به تعویض آن ها ندارید، فقط می توانید آنها را دوباره رنگ آمیزی کنید تا آشپزخانه شما به خوبی نو به نظر برسد. به گفته مارک اپلتون، “نیمی از تجربه زندگی در داخل خانه دیدن بیرون از منزل است” بنابراین هنگام بازسازی خانه خود پنجره های بزرگ نصب کنید. با این حال، شما ممکن است بودجه لازم را برای تعویض پنجره ها نداشته باشید، در این صورت با رنگ بازی کنید و پنجره های خود را با سایه روشن تر از بقیه اتاق رنگ آمیزی کنید تا نور بیشتر از پنجره ها بیشتر شود.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]