ساخت ویلا قشم
08
آبان

ساخت ویلا قشم

ساخت ویلا قشم؛ ویلای جدید خود را در قشم بسازید!

اگر به فکر ساخت ویلا قشم هستید بخوانید!

با وجود املاکی های فراوان و ویلاهای زیبا و از پیش شاخته شده در قشم شاید ساخت ویلا قشم آخرین گزینه برای داشتن یک ویلای زیبا در قشم باشد. ممکن است روزها یا هفته‌ها را به تماشای املاک مختلف بگذرانید، اما شاید ویلای قشمی که پیدا می کنید باغ راه مناسبی برای آفتاب گرفتن بعد از ظهر نداشته باشد یا اتاق خواب‌های آن خیلی کوچک باشند. همچنین املاک زیادی وجود دارد که نیاز به اصلاح دارند و این می تواند علاوه بر قیمت خرید، هزینه بر باشد. همه این موارد دست به دست هم می دهند که تصمیم به ساخت ویلا در قشم بگیرید.

 

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

 

ساخت ویلا قشم

پس چرا خانه رویایی خود را با کمک معماران و سازندگان ما نسازید؟

دکوطرح مثل همه این سال هایی که کنار شما عزیزان بوده می تواند خدمات مدیریت املاک کاملی را به شما ارائه دهد و در تمام مراحل ساخت و ساز به شما کمک کند. ما بهترین معماران و سازندگان را برای انجام این کار با نهایت حرفه ای بودن را به نمایش خواهیم گذاشت.

 

مرحله اول: طرح مناسب را پیدا کنید.

ما با کارشناسان خود، اطمینان حاصل خواهیم کرد که قطعات دارای مجوزهای ساخت و ساز مناسب برای شروع ساخت و ساز ویلای قشم هستند. ما تمام مجوزهای برنامه ریزی مناسب را قبل از ریختن و گذاشتن اولین تا آخرین آجر دریافت خواهیم کرد! علاوه بر آن، ما مطمئن خواهیم شد که همه چیز به سلیقه خود شما انجام شده باشد. با وجود تعدادی مدل مختلف ویلایی برای انتخاب، روشهای بیشتری نیز برای سفارشی کردن آن ها وجود دارد. شما می توانید به معنای واقعی کلمه خانه سفارشی خود را طراحی کنید. ما می توانیم شما را با مانیتورهای پروژه ای که به طور مستقل برای ما کار می کنند و دارای شرایط RICS هستند، آشنا کنیم. (موسسه سلطنتی نقشه برداران متخصص). آن ها می توانند بررسی های کامل ساختمان را ارائه دهند و واسطه ای بین شما و سازنده باشند. آن ها می توانند کل فرآیند ساخت و ساز را از طرف شما مدیریت کنند. ما می دانیم که اغلب یافتن مشاوره حرفه ای مستقل، شخصی که واقعاً بتوانید به او اعتماد کنید، دشوار است، به ویژه هنگامی که عوارض جانبی موانع زبانی وجود دارد.

 

مرحله دوم: مدیریت پروژه

مدیریت یک پروژه ساخت و ساز مسکونی در یک کشور خارجی می تواند با مشکلاتی همراه باشد. ما قادر به ارائه مشاوره در طول کل فرآیند از جمله خرید اولیه قیمت‌ها، موافقت با ارزش تغییرات مورد نیاز شما و بازرسی‌های نهایی هستیم. این می تواند به شما کمک کند که بهترین فرصت را برای دستیابی به نتیجه مناسب با قیمت مناسب داشته باشید.

نظارت بر پروژه:

  1. بررسی پروژه فنی و اسناد قرارداد
  2. نظارت بر کیفیت فنی پروژه
  3. بررسی و نظارت بر برنامه

 

چگونه خانه خود را در قشم بسازیم؟

آیا قصد دارید در قشم خانه بسازید؟ سپس خوب است بدانید که ساخت خانه در قشم چگونه انجام می شود. معماران دکوطرح می توانند همه چیز را در مورد آن به شما بگویند. اول از همه به یک قطعه زمین نیاز دارید که بتوانید خانه جدید خود را در آن بسازید. در قشم مراکز اطلاعات و املاکی هایی وجود دارد که وضعیت حقوقی آن قطعه زمین را با شما به اشتراک می گذارند که می توانید در آن ویلا بسازید یا نه.

 

آیا خانه جدید در قشم خود را با یک سازنده معمار می سازید؟

هنگامی که قصد دارید در قشم خانه بسازید، می توانید این کار را با مراجعه به یک سازنده انجام دهید. یا می توانید پیش یک معمار بروید. وقتی می خواهید یک طرح اولیه داشته باشید، یک شرکت ساختمانی می تواند ساده ترین راه باشد. اما وقتی کمی دشوارتر است، منطقی است که به سراغ یک معمار بروید. معمار به قطعه زمین نگاه می کند و به جهت گیری، ظاهر خیابان، نحوه زندگی شما در ساختمان و موارد دیگر فکر می کند. در قشم یک معمار نمی سازد. بنابراین معمار مشاور شخصی شماست. و به شما در طی این فرآیند کمک خواهد کرد. و وقتی همه چیز فراتر از کار معماران است، او توصیه می کند به کجا بروید.

 

ارتباط با تیم معماری در طول مراحل ساخت ویلای شما در قشم

ابزارهای ارتباطی مدرن برقراری ارتباط را در طول فرآیند طراحی و ساخت خانه جدید آسان می کنند. دکوطرح قبلاً چندین بار این کار را با مشتریانی از کویت و امارات و هنگ کنگ و ترکیه انجام داده است. بیشتر اوقات اسکایپ و نامه نگاری کافی است. و البته همیشه لحظاتی وجود دارد که شما به قشم می آیید و ما می توانیم رودررو گفتگو کنیم. اگر ساکن تهران و یا شهرهای دیگر ایران هستید در صورت تمایل می توانید به دفتر دکوطرح در لواسان مراجعه کنید و از خدمات مشاوره رایگان با طراحان و معماران زبده دکوطرح بهره مند شوید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]