پروژه طراحی دکوراسیون خانه کوچک
۲۹
مهر

پروژه طراحی دکوراسیون خانه کوچک

پروژه طراحی دکوراسیون خانه کوچک

در بسیاری از منازل مسکونی دیگر خبری از بزرگ بودن فضا نیست.

به خصوص اکنون که بیشتر خانه ها به صورت آپارتمانی شده است و خانه ها به طرز باور نکردنی کوچک و نقلی شده اند ودیگر مانند خانه ها قدیمی خبری از باغچه و حوض و حیاط های بزرگ و دلنواز نیست.

برای خانه های امروزی باید نکاتی را مورد توجه قرار داد  تا خانه از لحاظ دید بصری بزرگ تر دیده شود وتوجه به این نکات می تواند در دکوراسیون خانه نقش بسیار مهمی را ایفا کند و بهترین نتیجه را از آن به دست آورد.

 

پروژه طراحی دکوراسیون خانه کوچک

چیدمان در خانه های کوچک

هر شخص دوست دارد تا وسایل مورد علاقه خود را در دکوراسیون داخلی خانه خود به کار ببرد و از آن استفاده کند پس توجه به یک سری نکات در خرید  و تزئین این وسایل و همچنین چیدمان درست و صحیح آن ها در دکوراسیون داخلی منزل مسکونی  باعث می شود تا فضا دلبازتر وبزرگترنمایش داده شود.

حتی شما در دکوراسیون داخلی خود ممکن است فضای کافی برای تمام لازم را داشته باشید اما با دانستن یک سری موارد می توانید چیدمان آنها را هدفمند انجام دهید.

 

تصاویر پروژه طراحی دکوراسیون

 

توجه به دیوار ها و نقاط کور

همه ما این مساله را می دانیم زمانی که از یک میز استفاده می کنیم بر روی آن را وسایل بدون کاربرد قرار می دهیم.

برای این که این کار را انجام ندهید می توانید از میز هایی که کنار تخت و یا کنار دیوار  قرار می گیرند استفاده کنید و به جای استفاده از چراغ های که بر روی میز قرار می گیرند، از چراغ هایی که بر روی دیوار نصب می شوند استفاده کنید تا فضای بیشتری داشته باشید

یا اینکه می توانید به جای استفاده از میز های جا گیر و بزرگ از قفسه ها و شلف های دیواری استفاده کنید تا وسایل کوچک خود مانند  شارژر گوشی و لوازم آرایش را روی آن قرار دهید وبه این طریق می توانید  میزها را از اتاق خود که دست و پا گیر هستند را حذف کنید.

یکی دیگر از این راهکارها استفاده از آینه های قدی و بزرگ در قسمتی از فضا می باشد که باعث بزرگتر دیده شدن فضا می شود ولی باید به این نکته توجه داشت که آینه را در فضای مناسب به کار ببریم و هر دیوار و فضایی مناسب برای نصب آینه نمی باشد .

استفاده از آینه در فضای مناسب و درست باعث انعکاس نور در دکوراسیون داخلی می شود و این خود باعث ایجاد نور کافی در فضا می شد.

زمانی که می خواهید خانه خود را بزرگتر نمایش دهید بهترین کار این است از پرده های بلند و دراپه ها که می تواند از سقف آویزان شود استفاده کنید و با آویزان کردن دراپه های بلند ارتفاع اتاق بیشتر دیده شود و این کار باعث می شود تا دید بیننده از بالا به پایین کشیده شود و این باعث وسعت  دید در دکوراسیون داخلی می شود که برای فضا های  کوچک بسیار مهم وحائز اهمیت می باشد.

این موارد نکات بسیار کوچکی هستند که با توجه به آنها ضمن ایجاد فضای بزرگتر میتواند دکوراسیون زیباتر و دلنشین تری را برای شما به وجود بیاورد.

 

برای مشاهده ی پروژه های بیشتر شرکت دکوطرح روی این لینک کلیک کنید.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]