0 تا 100 راهکارهای بازسازی در دارآباد
16
مهر

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در دارآباد

اهمیت ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در دارآباد

اگر طرفدار تغییر و تحول و استفاده از مصالح و فناوری‌های نوین در ساختار خانه قدیمی خود هستید بازسازی یکی از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین گزینه‌های شما خواهد بود. اگر قصد بازسازی مدرن خانه را دارید و دوست دارید منزل قدیمی و کهنه خود را به مکانی امروزی با سبکی شیک و مدرن تبدیل کنید پیش از هرچیز باید در زمینه نکات بازسازی منزل اطلاعات مفیدی داشته باشید.

 

اگر به دنبال ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در دارآباد هستید، این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

چرا باید بازسازی کنیم؟

بازسازی مدرن خانه راهی است برای تبدیل یک خانه قدیمی و کلنگی به یک خانه شیک با سبکی مدرن و امروزی. در بازسازی به سبک مدرن شما می‌توانید با ایجاد تغییراتی ساده در نما یا فضای داخلی ساختمان، محل زندگی خود را با کمترین هزینه و در نهایت زیبایی طراحی کنید.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در دارآباد | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

مدرن‌سازی خانه در سال‌های اخیر به یکی از پرطرفدارترین اقدامات ساختمانی تبدیل شده است. زیرا سبک دکوراسیون مدرن و جوان‌پسند امروزی به تدریج جای سبک‌های کلاسیک و کهنه را گرفته و ذائقه جامعه به سمت دکوراسیون‌های ساده و خلوت گرایش پیدا کرده است. به همین دلیل بسیاری از خانواده‌ها برای ایجاد تنوع بصری و تجربه زندگی در یک فضای لوکس و مدرن دست به بازسازی می‌زنند.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در دارآباد | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

یکی از دلایل دیگری که می‌توانیم برای بازسازی خانه عنوان کنیم بحث هزینه است. بازسازی یکی از روش‌های موثر در تعمیرات ساختمان است بدون آن که مجبور باشید ساختمان را تخریب کنید و از نو بسازید. از طرفی بالا بودن هزینه‌های مواد اولیه و کاهش واردات متریال در صنعت ساخت و ساز باعث شده است مردم تا جایی که ممکن است به بازسازی فضا تمایل داشته باشند تا کوبیدن و از نو ساختن ساختمان. بنابراین اگر ساختمان شما آنقدرها هم قدیمی‌ساز نیست و عمر مفید آن به پایان نرسیده است بازسازی می‌تواند یکی از گزینه‌های مطلوب شما باشد.

 

هدف‌گذاری برای بازسازی مدرن خانه

شاید بازسازی آنقدرها که در عمل پیچیده است روی کاغذ سخت و پیچیده نباشد. واقعیت این است که بازسازی کردن خانه نیاز به یک برنامه‌ریزی مدون دارد. پیش از هرچیز باید بدانید که دقیقا از بازسازی چه می‌خواهید؟ دوست دارید کدام قسمت خانه تغییر کند و چه تغییری مدنظرتان است؟ با مصالح و متریال‌های جدید حوزه ساخت و ساز چقدر آشنایی دارید؟ حاضرید برای بازسازی چقدر هزینه پرداخت کنید؟ اگر می‌خواهید بازسازی مدرن خانه شما در کمترین زمان و با حداقل هدررفت هزینه اتفاق بیفتد بهتر است تمامی این موارد را یادداشت کنید و در یک کلام، ابتدا نیازسنجی کنید.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در دارآباد | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

در همان ابتدای کار بایستی مشخص کنید که قصد دارید یک تغییر اساسی ایجاد کنید و یا کارتان با یک دستکاری جزئی در دیزاین داخلی راه می‌افتد؟ بهرحال این تصمیم‌گیری اولیه بر روی بسیاری از مراحل بعدی بازسازی اثرگذار است، از هزینه و مدت زمان بازسازی گرفته تا نقشه جدید و تجهیزات لازم. برای تصمیم‌گیری بهتر و دقیق‌تر می‌توانید از همان گام اول یک تیم مشاور زبده و حرفه‌ای را در کنار خود داشته باشید و از نظرات کارشناسانه آن‌ها بهره‌مند شوید.

 

اقدامات مهم و ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در دارآباد

حالا که با نیازهایتان آشنا شده‌اید وقت آن است که به چگونگی بازسازی مدرن خانه بپردازیم. در یک بازسازی مدرن باید در انتخاب مصالح، نقشه و دیزاین، طراحی فضاها و … باید از اصول سبک مدرن پیروی کنیم.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در دارآباد | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

مهم‌ترین اقداماتی که در این نوع بازسازی می‌توانیم لحاظ کنیم عبارتند از:

 • در بازسازی مدرن نمای بیرونی خانه در صورت لزوم تغییر می‌کند و به شیوه طراحی سبک مدرن نزدیک‌تر می‌شود. این تغییرات شامل استفاده از متریال‌های جدید و ظاهر بصری ساده نما با خطوط صاف و مستقیم و به دور از تزئینات پیچیده و اضافی است.
 • در بازسازی مدرن، دیزاین داخلی خانه اهمیت ویژه‌ای دارد. معمولا در این سبک از رنگ‌های خنثی، الگوهای خلوت و کاغذ دیواری‌های تک‌رنگ استفاده می‌شود.
 • یکی از مهم‌ترین تغییرات برای مدرن‌سازی خانه تعبیه پنجره‌های بزرگ و بهره‌گیری حداکثری از نور طبیعی است.
 • سبک مدرن برای حریم خصوصی اهمیت زیادی قائل است. به همین دلیل در بازسازی مدرن خانه می‌توانید فضاها را از یکدیگر تفکیک کنید. در این صورت معمولا معماران استفاده از سیستم
 • درای‌وال و دیوارهای غیرباربر جداکننده را پیشنهاد می‌کنند که بدون وارد کردن بار اضافی به کف خانه یکی از بهترین گزینه‌ها برای جداسازی فضاهای داخلی در بازسازی هستند.
 • استفاده از چوب، سنگ و سطوح براق مانند شیشه، کروم یا فولاد به وفور در بازسازی مدرن خانه دیده می‌شود.
 • هر قسمت از خانه که مورد تغییر و مدرنیزه کردن قرار می‌گیرد بایستی از الگوهای کم‌جزئیات و مینیمالیستی با استفاده از خطوط صاف و مستقیم پیروی کند.
 • مدرنیته طرفدار بهینه‌سازی فضاست. در سبک مدرن تمام بخش‌های خانه باید کارکردی مناسب داشته باشند و دکوراسیون دارای حداقل فضای پرت و مرده باشد. فلذا هنگام بازسازی مدرن باید به کیفیت عملکرد بخش‌های مختلف خانه توجه شود.

 

چند پیشنهاد برای بازسازی مدرن خانه

نورپردازی یکی از آیتم‌های مهم در بازسازی مدرن خانه است. این مورد به قدری تاثیرگذار است که اگر از گران‌ترین و جدیدترین مصالح برای بازسازی استفاده کنید بدون یک نورپردازی ایده‌آل هیچکدام از تلاش‌های شما به چشم نخواهد آمد. دیوارها و سقف‌ها بستر مناسبی برای تعبیه سیستم‌های نورپردازی هستند. در بازسازی مدرن می‌توانید با نصب پنل‌های سقف کاذب و طراحی لاین‌های نوری در آن چهره لوکس‌تری به پذیرایی ببخشید.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در دارآباد | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

در مدرن‌سازی نمای داخلی خانه کفپوش‌ها اهمیت زیادی دارند. در دکوراسیون مدرن بخش قابل توجهی از فضای کف به کفپوش تعلق دارد و زیبایی و کیفیت آن به اندازه زیبایی فرش‌ها حائز اهمیت است. اگر قصد دارید خانه را به سبک مدرن بازسازی کنید می‌توانید مدل‌های مختلف کفپوش اپوکسی، میکروسمنت، لمینیت و کاشی یا پارکت وینیل با ظاهر سنگ طبیعی را در اینترنت جستجو کرده و یک نمونه ساده و کم‌نقش از آن را برای خانه مدرن خود انتخاب کنید.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در دارآباد | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

اگر آشپزخانه شما دید کاملی از سمت پذیرایی دارد باید به فکر مدرن‌سازی نمای آن باشید و به راحتی از ریزه‌کاری‌ها نگذرید. کابینت‌ها و شیرآلات نقش بسیار مهمی در مدرن‌سازی آشپزخانه دارند. معمولا در یک آشپزخانه مدرن از کابینت‌های مینیمال با سطح بدنه صاف و براق استفاده می‌کنند. در یک کابینت مدرن از تاج و پاخور استفاده نمی‌شود، دستگیره‌ها و یراق‌آلات ساده هستند و یا اصلا دستگیره وجود ندارد. همچنین لبه‌های کابینت دارای قاب و لوازم اضافی نیستند. بنابراین در بازسازی مدرن خانه باید به سمت کابینت‌های کاملا ساده و یکدست مانند کابینت هایگلاس، کابینت مدرن ملامینه و … بروید.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در دارآباد | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

بازسازی سقف یکی از موارد مهم در بازسازی مدرن خانه است. ایجاد سقف‌هایی با طراحی شیک و امروزی و بکار بردن ابزارهای نورپردازی در آن جلوه فوق‌العاده‌ای به دکوراسیون شما می‌بخشد. بعنوان مثال سقف‌های کاذب کناف در معماری خانه‌های ایرانی کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده‌اند و طرح‌های متفاوت و ایده‌های بکر و جدید در طراحی آن‌ها باعث محبوبیت کناف در میان مدرن‌پسندها شده است.

طراحی داخلی میرداماد

در بازسازی مدرن از بازسازی حمام و سرویس بهداشتی غافل نشوید. در مدرن‌سازی سرویس بهداشتی معمولا روشویی را از توالت جدا نمی‌کنند، به همین دلیل علاوه بر صرفه‌جویی در مکان که یکی از اصول ابتدایی سبک مدرن است، فضایی یکدست، زیبا و خلوت را در اختیار خواهیم داشت. همچنین بهتر است در بازسازی مدرن سرویس بهداشتی و حمام از کاشی و سرامیک با رنگ‌های خنثی استفاده کنید. در خمام‌های مدرن شیرآلات را به صورت توکار اجرا کنید.

 

از کدام شرکت برای بازسازی در دارآباد کمک بگیریم؟

یک شرکت معماری و بازسازی در دارآباد، چه پروژه‌ی داخلی قبول کند و چه پروژه‌ی خارجی، باید با استاندارد‌های بین المللی آشنایی کامل داشته باشد. این مستلزم توجه به مسائل زیر و رعایت آن‌ها است:

 • درک کردن و شنیدن نیازها و سلایق کارفرما و تلاش حداکثری برای اعمال آن.
 • برنامه‌ریزی منسجم طبق زمان‌بندی شما و تلاش برای ارائه‌ی کار در کمترین زمان.
 • در نظر گرفتن فرهنگ ساختمانی همسایگی ملک کارفرمای محترم.
 • توجه به کیفیت کار و در نظر گرفتن اصول ایمنی.
 • پیگیری کامل مجوزها و تاکید بر قانونی بودن روند.
 • برآورد و تعیین هزینه‌ی مورد نیاز پروژه‌ی بازسازی در دارآباد و بستن قراردادی منسجم.
 • ارتباط مستقیم و شفاف با کارفرما و گزارش از کار.
 • انجام تحقیقات و مطالعات در زمینه امکان سازی پروژه طراحی داخلی و بازسازی در دارآباد و جمع آوری اطلاعات و عکس‌های مربوط به پروژه.
 • ارائه‌ی ایده‌ی اولیه به صورت نمونه به مشتری برای شفاف سازی بیشتر.
 • همکاری با یک تیم قوی و متخصص و برون سپاری بخش‌های تخصصی.
 • تعهد، مسئولیت‌ پذیری و صداقت با مشتری.
 • عدم تاخیر در پروژه، تاخیر در اتمام کار علاوه بر این که به کارفرما آسیب می‌رساند، با افزایش قیمت مصالح به افزایش قیمت نهایی کار منجر خواهد شد‌.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]