0 تا 100 راهکارهای بازسازی در لویزان
18
مهر

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در لویزان

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در لویزان با دکوطرح!

فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان و احساسی که به ما منتقل می‌کند در انرژی روزمره ما بسیار موثر است. محیطی که در آن کار می‌کنید، چیدمان خانه‌ای که شب‌ها به آن بازمی‌گردید و فضایی که برای آرامش خود انتخاب می‌کنید، قادر است برای شما کسل‌کننده باشد و یا برعکس، روح شما را تازه کند. بازسازی تخصصی فضای ساختمان شما به دست معماران و طراحان مجرب، دست شما را برای پیاده کردن سلیقه خود در محیط زندگی‌تان باز می‌گذارد.

 

اگر به دنبال ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در لویزان هستید، این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

تهیه چک لیست از ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در لویزان

برای بازسازی منزل ابتدا باید ایده‌ها، نیازها و خواسته‌های خود را لیست کنید تا بتوانید آن را با یک کارشناس و طراح در میان بگذارید. این چک لیست می‌تواند با توجه به نوع پروژه طولانی‌تر یا کوتاه‌تر شود. در روند بازسازی می‌توان بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی را با هم ترکیب کرد، برای مثال گچ بری‌های برجسته خانه‌های قدیمی را تراشید و جای آن‌ها از گچ بری‌های شیک و جدید استفاده کرد، فضایی با دکوراسیون کلاسیک را به دکوراسیون پست مدرن تبدیل کرد یا فضاهای داخلی را با رنگ‌های سرد و گرم تفکیک کرد.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در لویزان | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

توجه داشته باشید که امکان فرسودگی زیر ساخت‌های خانه‌های قدیمی بالاست، پس ابتدا سازه و تاسیسات را به طور کامل بررسی کرده و در صورت نیاز آن‌ها را تعمیر یا تعویض کنید. می‌توان ایده‌ها و نیازهای خود را به این شکل لیست کرد:

 • تعویض درب و پنجره‌های قدیمی با جدید
 • نورپردازی، گچ کاری و رنگ آمیزی
 • عایق‌کاری دیوارها و سقف در صورت نیاز
 • استفاده از سقف کاذب کناف یا آسمان مجازی در فضاهای مختلف
 • برداشتن ستون‌های دکوراتیو یا دیوارهای غیر باربر و بزرگتر کردن فضاها
 • تعویض کابینت‌ها با کابینت‌های سبک مدرن و کارایی بیشتر کابینت‌ها
 • ایجاد کمدهای دیواری‌ها و قفسه‌ها
 • کف سازی و استفاده از دیوار پوش در صورت نیاز
 • تعویض کاشی و سرامیک‌های قدیمی با متریال‌های جدید
 • بررسی لوله کشی‌ها، برق کشی‌ها و تغییر یا تعمیر آن‌ها در صورت نیاز
 • تعویض یا اجرای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی
 • طراحی و اجرای مکانی مجزا برای کفش‌کن در ورودی
 • استفاده از رنگ سفید و طوسی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

 

هزینه‌های بازسازی داخلی خانه

هزینه بازسازی داخلی خانه به عواملی چون متراژ فضا، نوع مصالح کاربردی، میزان بازسازی و عمر ساختمان بستگی دارد. اگر کار به شرکت‌های بازسازی واگذار شود، هزینه بازسازی توسط پیمانکار یا گروه بازسازی به‌طور دقیق و برحسب مترمربع تعیین می‌شود. مدیرت درست و داشتن طرح و برنامه تاثیر زیادی در کاهش هزینه‌ها، زمان اجرا و رضایت نهایی دارد. برای مرمت یا بازسازی خانه با هزینه کم باید بیشتر قسمت‌های آسیب دیده را تعمیر و از تزیینات زیاد و غیرضروری پرهیز کرد.

دکوراسیون داخلی اقدسیه

اگر مستاجرید برای بازسازی دیوار خانه از نقاشی یا کاغذ دیواری کم هزینه‌تر و اگر مالکید از دیوارپوش‌های چوبی، سنگ‌های آنتیک یا آجرهای دکوراتیو جذاب با هزینه بالاتر استفاده کنید. ممکن است با تغییر جزئی و ارزان یا به‌کار بردن مصالح نامرغوب مجبور ‌شوید پس از مدت کوتاهی هزینه تعمیر، نگهداری یا تعویض بالاتری پرداخت کنید، پس از متریال بی‌کیفیت به‌دلیل قیمت پایین یا از عایق کاری نامناسب برای کف سرویس‌ها استفاده نکنید.

 

خصوصیات تیم خوب بازسازی ساختمان

بازسازی داخلی منزل کار بسیار حساسی است و بهتر است توسط شرکت‌هایی انجام شود که در این زمینه سابقه و تجربه کافی، ایده‌های جالب و کاربردی دارند تا با ایده‌های متنوع پاسخگوی سبک زندگی و سلیقه‌های متفاوت باشند.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در لویزان | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

یک شرکت خوب باید متخصصان تحصیل کرده و با تجربه را به‌کار گیرد تا مراحل بازسازی به خوبی پیش رود. شرکتی انتخاب کنید که قیمت‌های منطقی اعلام می‌کند، البته توجه داشته باشید انتخاب مصالحی که به‌کار می‌رود در قیمت نهایی تاثیر زیادی دارد.

دکوراسیون داخلی لویزان

بعضی افراد می‌خواهند بازسازی داخلی منزل‌شان با اجناس درجه یک و گران انجام شود و برخی مایلند بازسازی را با هزینه کمتری انجام دهند. طراحی سه بعدی قسمت‌های مختلف ساختمان توسط شرکت بازسازی می‌تواند دید بهتری برای اجرا و اولویت بندی‌ها به شما بدهد. برای آشنایی با معماران باتجربه در زمینه بازسازی مطلب خدمات بازسازی آپارتمان را بخوانید.

 

عملیات تخریب در بازسازی داخلی منزل

یکی از مراحل مهم در بازسازی داخلی منزل تخریب اصولی به‌منظور حذف یا جابه‌جا کردن دیوارهای باربر و غیرباربر یا تعویض تاسیسات و لوله کشی‌های قدیمی و خراب است. باید با در نظر داشتن استحکام ساختمان و رعایت قوانین ایمنی ساختمان زیر نظر مهندس ناظر این کار انجام شود.

دکوراسیون داخلی چیتگر

در روند بازسازی توجه داشته باشید که تناسب و عملکرد فضاها حفظ شود، برای مثال با کوچک کردن یک فضا و اضافه کردن به فضای دیگر از کیفیت و تناسب آن کم نکنید.

 

بازسازی بخش‌های مختلف خانه

بازسازی منزل پروژه‌ای بزرگ است که بهتر است آن را تقسیم‌بندی کرد و برای بازسازی بخش‌های مختلف ترتیب خاصی را رعایت کرد. یا می‌توان در زمان‌های مختلف برای بازسازی این قسمت‌ها اقدام کرد و با این کار با همین بودجه‌، کار کمتر اما با کیفیت‌تری انجام داد و باقی کارها را به زمانی دیگر موکول کنید.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در لویزان | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

البته این کار مشکلاتی هم دارد، برای مثال هر چند وقت یکبار باید سروصدای بازسازی، تخریب و کثیف کاری‌های آن را تحمل کنید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]