0 تا 100 راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه
19
مهر

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه

راهنمای ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه

در این روزها که هزینه‌های ساخت و ساز و جابه‌جایی به شدت بالاست، علم هیجان‌انگیز معماری به کمک ما آمده است. بسیاری از ساختمان‌ها خوش‌نقشه و خوش‌ساخت نیستند، در بسیاری از بناها از فضا به شکل ایده‌آل استفاده نشده و یا نواقص نقشه و ضعف در ساخت باعث خفگی محیط شده است. در بازسازی ساختمان به شکل تخصصی و حرفه‌ای، مهندسان ماهر و کارآزموده در شرکت‌های معماری و دکوراسیون داخلی با در نظر گرفتن فضا و تمرکز بر نواقص و ایرادهای آن، شروع به طراحی بهترین و مناسب‌ترین فضا مطابق با سلیقه و وسع مالی شما می‌کنند. درواقع عملیات دوباره‌سازی داخلی فضا، سبکی هوشمندانه است که منابع مالی‌تان را حفظ می‌کند و ایرادات محیطی را رفع می‌کند. در این نوسازی تمام موارد ضروری که مربوط به نمای داخلی می‌شود تعمیر و مرمت خواهد شد. این کار با ارزیابی دقیق اندازه‌ها و شکل و کاربری محوطه انجام می‌شود و در نهایت به ارتقای کارکرد فیزیکی و روانی ساختمان شما می‌انجامد.

 

اگر به دنبال ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه هستید، این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی سقف منزل

در گذشته خانه‌های ایرانی با استفاده از گچ‌بری سقف‌ها تزیین می‌شد اما اخیرا دیگر از نقاشی و گچ‌بری روی سقف‌ها استفاده نمی‌شود. به جای آن از سقف‌های دکوراتیو همراه با نورپردازی محیطی به‌کار می‌رود.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

استفاده از کناف یکی از پرطرفدارترین‌ها هنگام تغییر سقف خانه‌های مسکونی است. استفاده از قاب‌های فایبرگلاس یا پلی‌پروپیلن همراه با نورپردازی ملایم نیز یکی دیگر از راه‌های زیباتر شدن سقف در زمان بازسازی خانه است.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی لوله کشی سرد و گرم

بودجه بازسازی لوله‌کشی با توجه به عمر ساختمان، متریال کاربردی، اجرا، سلیقه افراد و بودجه‌ای که برای نوسازی لوله‌کشی در نظر گرفته‌ شده می‌تواند متفاوت باشد. معمولا بازسازی لوله‌کشی در ساختمان‌هایی که بیش از ۱۰ سال قدمت دارند یا قصد تغییر دکوراسیون و نصب سیستم گرمایشی جدید دارند، انجام می‌شود که شامل تعویض لوله‌کشی آب سردوگرم، لوله‌کشی شوفاژ گرمایشی و تعویض و بازسازی لوله‌کشی فاضلاب برحسب نیاز یک یا همه آن‌ها می‌شود.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

همچنین احتمال دارد به دلیل افزایش هزینه‌های بازسازی لوله‌کشی بخشی از ساختمان تعویض شود اما اگر قصد بازسازی ساختمان را دارید بهتر است لوله‌کشی‌ها را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض کنید تا پس از بازسازی موجب خسارت نشوند.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی کف خانه

برای بازسازی کف خانه مصالح زیادی کاربرد دارند که می‌توان با توجه به شرایط خانه و اینکه مالک یا مستاجر هستید، آن‌ها را انتخاب کنید. عواملی چون هزینه مصالح و نگهداری، نمای ظاهری، سلیقه شخصی، تنوع رنگی، ایمنی و راحتی درحرکت و نصب آسان در انتخاب کف‌پوش مناسب تاثیر زیادی دارند.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

برخی از انواع کف‌سازی‌هایی که در بازسازی کف کاربرد دارند شامل‌؛ سرامیک، سنگ، پارکت، موکت و لمینت هستند. برای بازسازی کف خانه با ارزان‌ترین مصالح می‌توانید از مصالح موزاییک و کف پوش موکت استفاده کنید. موکت‌های ارزان‌قیمت در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در بازار موجود است که می‌توانید برای پوشش کف اتاق‌خواب یا قسمت‌های دیگر خانه از آن‌ها استفاده کنید.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه از مهمترین فضاهای خانه است و بازسازی آن اهمیت زیادی دارد. بازسازی آشپزخانه بسته به اینکه سطحی یا اساسی باشد می‌تواند آسان یا چالش برانگیز باشد، برای مثال برای تغیییر جای سینک ظرفشویی، نیاز به تغییرات لوله کشی و کنده‌کاری‌ است یا برای تغییر جای گاز یا فر باید لوله کشی گاز و برق‌کشی را تغییر داد. بازسازی آشپزخانه می‌تواند شامل مواردی چون تعویض رنگ و کاشی دیوارها، سرامیک و کف‌پوش، تزیینات سقف و کناف باشد اما مهم‌ترین بخش در بازسازی آشپزخانه‌های قدیمی تغییر کابینت‌هاست.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

اگر کابینت‌های فلزی دارید آن را به ام‌دی‌اف یا چوب تغییر دهید یا آن‌ها را رنگ بزنید. برای بازسازی آشپزخانه با هزینه کم می‌توانید از کاشی و سرامیک‌هایی که قابل چسبیدن روی کاشی‌های قدیمی است استفاده کنید، در و نمای کابینت‌هایی که بیشتر جلوی چشم هستند مانند کانتر را تغییر دهید، از ورق‌های روکش کابینت با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده کنید یا براساس جنس کابینت از روغن‌های جلا دهنده برای تعمیر در‌ها استفاده کنید.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی پذیرایی و نشیمن

بازسازی اتاق نشیمن و پذیرایی معمولا چالش‌های آشپزخانه را ندارد، سخت‌ترین تغییرات این فضا مربوط به نورپردازی یا جابجایی سیم‌کشی برق و آنتن یا در صورت نیاز تغییرات سیستم گرمایشی سرمایشی است. با تغییر رنگ و متریال در سقف، کف یا دیوار و استفاده از وسایل دکوراتیو زیبا روی آن‌ها می‌توان به زیبایی این فضا را بازسازی کرد.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی اتاق خواب

می‌توان با تغییر جای کمد دیواری‌های قدیمی یا ایجاد کمد دیواری‌های جدید، تعویض کفپوش و دیوارپوش اتاق خواب‌ها یا تزییات سقف بازسازی اتاق خواب را انجام داد. اتاق‌خواب در معرض دید نیست، برای بازسازی آن با کمترین هزینه بهتر است تنها موارد ضروری را بازسازی کنید.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در هفت تیر

اگر فضای اتاق‌خواب کوچکی دارید بهترین راه حذف کمد دیواری و استفاده از کمد دیواری‌های ام‌دی‌اف در قسمت زیر یا بالای تخت خواب است. برای بازسازی دیوارهای اتاق‌خواب با هزینه کم آن‌ها را نقاشی کنید یا می‌توان فقط یک دیوار را کاغذدیواری و دیوارهای دیگر را نقاشی کرد.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس‌ بهداشتی معمولا کمی مشکل، وقت‌گیر و پرهزینه است. به خصوص اگر تصمیم به تغییرات لوله کشی، برق کشی و کارهای زیرساختی چون عایق کاری داشته باشید. تعویض کاشی سرامیک‌ها هم معمولا خرابکاری دارد اما بدون شک از تغییرات سرویس بهداشتی جدید و زیبا پشیمان نخواهید شد.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

برای به حداقل رسیدن هزینه تعمیر و بازسازی سرویس بهداشتی و حمام در صورت امکان و آسیب ندیدن از تعویض لوله‌کشی‌های سرد و گرم خودداری کنید، از کاشی و سرامیک‌هایی که با چسب روی کاشی و سرامیک‌های قدیمی اجرا می‌شوند استفاده کنید. آینه و شیرآلات بیرونی تاثیر زیادی در زیبایی سرویس بهداشتی و حمام دارد، می‌توانید با تعویض آن‌ها جلوه‌ای زیبا به سرویس بهداشتی یا حمام خود بدهید.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی تراس، حیاط و نما

فضاهای بیرونی تاثیر زیادی در زیبایی خانه دارند. تراس و بالکن اگر خوب طراحی شوند می‌توانند بخشی از فضای داخلی خانه محسوب شوند. اگر خانه شما حیاط دارد با طراحی ساده فضای سبز و کمی تغییرات در نورپردازی حیاط تغییر چشمگیری ایجاد کنید.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در شهرک چشمه | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

اگر نمای ساختمان شما قدیمی است یا متریال‌هایش آسیب دیده با ترمیم و بازسازی نمای ساختمان و نورپردازی آن حال و هوای منزلتان از بیرون هم بهتر شود. برای بازسازی دیوارهای حیاط با کمترین هزینه می‌توانید از سیمان استفاده کنید، با چمن و گل‌های زیبا جلوه‌ای بی‌نظیر به باغچه حیاط ببخشید یا با رنگ آمیزی در ورودی ظاهری زیبا به ورودی خانه بدهید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]