نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک
30
اردیبهشت

نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک

نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک؛ طراحی داخلی کلاسیک را نیز می توان بی انتها نامید و برخی ممکن است آن را سنتی بنامند. ظاهر ساختاری و متعادل ، غنی از لوازم جانبی ، بافت و اتمام است. اما منصرف نشوید! این ظاهر مدرن است که آن را برای یک خانه راحت و دلباز مناسب می کند.
فضای داخلی کلاسیک از قوانین ساده ای پیروی می کند که می توانید متناسب با نوع مدرن خود سازگار باشید. با جایگزینی ساده مبلمان خود شروع کنید – ممکن است از اینکه این ظاهر برای خانه شما چقدر ساده و در عین حال مثر است تعجب کنید. در اینجا چهار عنصر اصلی طراحی کلاسیک وجود دارد که به خانه شما گرانش سنتی می دهد.

پیشنهاد نویسنده: تزئینات کلاسیک

۱. نقطه کانونی خود را پیدا کنید | نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک

نکته کلیدی در فضای داخلی کلاسیک ، تقارن و نظم است ، با قرار دادن مبلمان و یک ظاهر طراحی شده معمولاً در اطراف یک کانون اصلی مانند شومینه کار می کند. با نگاهی به استخوان های برهنه خانه خود شروع کنید. ترفند داشتن یک نقطه کانونی است – شاید بتوانید از آن پنجره بزرگ خلیج یا مجموعه ای از درب های فرانسوی استفاده کنید. اگر یکی ندارید ، می توانید به راحتی خط میانی اتاق را پیدا کنید و از آن به عنوان نقطه شروع خود استفاده کنید.

پیشنهاد نویسنده: نمای خانه

۲. تقارن بهترین کارها را انجام می دهد

نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک | برای اینکه چگونگی چیدمان مبلمان خود را انجام دهید ، به تقارن بیندیشید. سعی کنید تصاویر آینه ای ایجاد کنید ، مانند کاناپه هایی که رو به روی هم قرار دارند و یک میز قهوه بین آن‌ها قرار دارد ، یا شاید آن را با یک مبل بلند و دو صندلی تک روبرو مخلوط کنید ، زیرا این امر همچنان تقارن ایجاد می کند. دور اتاق خود را بچرخانید ، ابتدا به مبلمان بزرگ بپردازید ، سپس در نظر بگیرید که آثار هنری و لوازم جانبی شما به کجا می رود – دوباره ، جفت های منطبق معمولاً بهترین کار را دارند.
محل قرارگیری کلید اصلی این ظاهر است و هنگامی که این روش ساده چیدمان مبلمان را درک کردید ، می توانید به راحتی ظاهر مجلات و فیلم ها را تشخیص داده و ظاهر خانه خود را متناسب کنید. سبک کلاسیک شامل مبلمان خوش ساخت با جزئیاتی مانند منبت و پاهای تراشیده یا چرخانده شده و همچنین قطعات با جزئیات تزئین شده ، گاهی اوقات با تأثیر از گل و گیاه. پارچه هایی که دارای بافت و نقش های ظریف و راه راه هایی هستند که با رنگ های بلوک مخلوط شده اند ، از گزینه های محبوب هستند. شما می توانید با مخلوط کردن قطعات ساده تر و وسایل سنتی تر ، برای ایجاد همجوشی ، که با رعایت اصول جایگذاری کار می کند ، به یک ظاهر کلاسیک دست پیدا کنید.
نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک | دو میز قهوه کنار هم می توانند مانند یک تکه بزرگ عمل کنند. سعی کنید دو صندلی غذاخوری در گوشه گوشه اتاق قرار دهید و یکدیگر را آینه کنید. این نظم متعادل است که هماهنگی و حس کلاسیک بودن را در خانه ایجاد می کند.

پیشنهاد نویسنده: اهمیت تزئینات در دکوراسیون کلاسیک

۳. رنگ ها: نرم فکر کنید ، پررنگ نیست

نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک | از آنجا که ظاهر کلاسیک یک عنصر سنتی دارد ، یک پالت رنگ از طبیعت مورد علاقه است. به جای رنگ پررنگ ، به رنگ های زرد ، آبی ، سبز و قهوه ای به رنگ نرم نگاه کنید. با رعایت قوانین جایگذاری می توانید در زمرد ، آلو و الگوهای قوی کار کنید. رنگ سفید سفید یک انتخاب سنتی تر است ، اما استفاده از رنگ سفید شفاف برای تزئینات و جزئیات می تواند تصویری تازه و به روز از سبک کلاسیک ارائه دهد.
نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک | -به عنوان مثال ، دو صندلی به رنگ یکسان انتخاب کنید و کوسن هایی با همان پارچه یا رنگ پیدا کنید ، سپس آن‌ها را روی مبل سبک و خنثی مقابل قرار دهید. ساختار و لایه ها نیز مهم هستند. ساختار یا محل قرارگیری اشیا the “چسب” برای ایجاد ظاهر مناسب است و تکرار پالت رنگ در فضای اتاق هماهنگی ایجاد می کند.

پیشنهاد نویسنده: بازسازی منزل

۴. لوازم جانبی و هنر | نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک

قرار دادن لوازم جانبی نیز به همان اندازه در دستیابی به احساس انسجام مهم است. یکی از کارهای هنری بزرگ را که بالای یک بوفه قرار دارد امتحان کنید ، سپس دو لامپ میز همسان را در دو طرف خود قرار دهید. یا در هر دو طرف یک درب هنری از همان اندازه یا رنگ آویزان کنید یا از چهار تا شش کار کوچکتر در یک شبکه ساده برای تکرار ابعاد یک اثر بزرگتر استفاده کنید.
نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک | برای کوسن ها ، مطابقت با رنگ و محل قرارگیری مهم است. آن ها را برای داشتن احساس رسمی یکی در مقابل دیگری قرار دهید ، یا آن‌ها را در گوشه های مبل قرار دهید و در انتهای دیگر رنگ ها و الگوها را تکرار کنید. شاید آینه طرح روی مبل روبرو باشد. برای سهولت کار ، از موارد بصورت ست یا جفت استفاده کنید. با داشتن ماجراجویی بیشتر ، گروه ها را بر اساس شکل گروه بندی کنید ، یا از دو مورد مختلف در اندازه یا رنگ مشابه استفاده کنید و آن‌ها را به صورت آینه ای قرار دهید تا به یک احساس کلاسیک برسید.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

پروژه های مرتبط با نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]