طراحی پیشخوان منشی پزشکان
13
شهریور

طراحی پیشخوان منشی پزشکان

طراحی پیشخوان منشی پزشکان

طراحی پیشخوان و کانتر پذیرش در کاربری اداری به ویژه سازمان های بزرگ، بخش رسپشن به عنوان ویترین کار تلقی می گردد، چرا که تمامی مراجعین یک شرکت، این بخش از کار را مشاهده می کنند. از این رو، در این که بخش رسپشن و پذیرش، منعکس کننده کاراکتر و شخصیت برند است، شکی نیست. برای مطب یک پزشک، دندان پزشک یا متخصصین زیبایی و مراکز پوست و لیزر هم اولین چیزی که نظر مراجع را جلب می کند، پیشخوان و میز منشی است.

برداشت اول مردم هنگام وارد شدن به یک مکان عمومی، در مبحث طراحی داخلی، موضوع بسیار مهمی است. امروزه تمامی مدل های جدید میز پذیرش دقیقا بر اساس همین موضوع طراحی می شوند. مدل هایی که هر فردی را در بدو ورود و مراجعه به قسمت پذیرش، خوشنود و راضی نشان خواهد داد. میز پذیرش منشی در هر مکان تجاری و اداری وجودش ضروری است و در بعضی محیط های عمومی مانند بیمارستان ها نیز وجود دارند. مسلما میزهایی که از طراحی زیبا و خلاقانه ای بهره می برند همیشه یک نقطه مثبت در دکوراسیون داخلی بحساب می آیند. با استفاده از چنین میزهایی مطمئن خواهید شد که تمامی مراجعه کنندگان با رویی خوش به شما سلام خواهند داد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

طراحی پیشخوان منشی پزشکان

تاثیر مثبت میز پذیرش در دکوراسیون کلی فضای داخلی در حدی ست که حتی اگر گاهی از نظر شما ایرادات بزرگی به معماری داخلی و دکوراسیون محل کارتان وارد است می توان با انتخاب صحیح یکی از مدل های جدید میز پذیرش و استفاده از آن در چنین فضایی به راحتی کل فضا را دگرگون کرده و زیبایی باورنکردنی به فضا بخشید. حتماً دیده اید برخی مطب ها، شرکت ها و سایر مراکزی را که از نظر طراحی داخلی آنچنان چنگی به دل نمی زنند اما فقط استفاده از یک مدل میز پذیرش زیبا و چشمگیر توانسته کل دکوراسیون داخلی را به شکلی باورنکردنی، مثبت و جذاب کند؛ نباید از تاثیر این میزهای بزرگ و زیبا غافل شد.

 

مدل های جدید میز پذیرش

مدل های میز منشی در دکوراسیون اداری ایده های بسیار خلاقانه ای را ارائه می دهند. در طراحی دکوراسیون اداری بخش پذیرش یکی از بخش های مهم هر اداره و سازمانی می باشد. اولین قسمتی که ارباب رجوع با آن مواجه می شوند بخش پذیرش یا رسپشن می باشد. این قسمت فرهنگ، ماهیت و برند شرکت را انعکاس می دهد.

بخش پذیرش در هر مکانی به طراحی خاص خود نیاز دارد. طرح باید با توجه به فعالیتی که در محیط صورت می گیرد مطابقت و همخوانی داشته باشد. همچنین این بخش باید برند شرکت را نمایان سازد. میز یا کانتر منشی، دیوار و کفپوش باید با یک دیگر تناسب داشته باشند. علاوه بر این طراحی این بخش باید مطابق با سبک دکوراسیون اداری صورت پذیرد.

طراحی دکوراسیون بخش میز منشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مدل های میز منشی ایده های جدید و گوناگونی را به نمایش می گذارند. شاید با دیدن آن ها بتوانید به ایده آل خود نزدیک شوید و یا به آن دست یابید. چوب یک عنصر دکوراتیو طبیعی و بسیار با دوام است و به همین دلیل از نگاه بسیاری ازهنرمندان و طراحان، مقدس شمرده می شود. در سایر طرح و مدل های جدید میز پذیرش هم می توان استفاده ماهرانه از رنگ هایی تیره و روشن را به شکلی ساده و بدون طراحی اما با بیشترین هنر و خلاقیت مشاهده نمود. گاهی لازم نیست از طراحی های عجیب و تودرتو برای زیباتر کردن میز پذیرش استفاده شود تا به آن طرح رویایی و جذاب خود دست یابیم بلکه می توان با کمی خلاقیت و مهارت، از همین رنگ های ساده اما زیبا به شکلی استادانه برای تزیین میز پذیرش و خلق اثری زیبا استفاده نمود.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]